Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doveo: Podwójna antykoncepcja :D Człowieku, ja wiem, że są tacy, co lubią w gumie, ale jużnsię nie kompromituj. Zamiast psuć niektórym przyjemność z seksu, można w bardzo rzadkim przypadku skorzystać z aborcji na życzenie.
Zabraniając aborcji, lewusku, nie chronisz żadnych wartości, po prostu cieszysz mordę, że możesz niszczyć ludziom życie. I taki jest sens - poczucie władzy nad drugim człowiekiem.
Czemu pieprzysz o tchórzostwie - skoro konsekwencje przyjemności mogą być żadne,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@doveo: Jak uważasz że możesz dostawać #!$%@? w dyskusji z ludźmi bez intelektu, to gratuluję, twoja matka musi być dumna, że nie wyskrobała takiego kretyna.
  • Odpowiedz
Super, kierujmy się tym że ktoś napisał że płód to płód a dziecko to dziecko i zabijajmy w sobie wszelkie normy moralne w imię tego że ktoś napisał że morderstwo jest okej bo zdefiniował że to nie jest jeszcze człowiek.


@Apostou: Wiesz czym jest manipulacja? Ktoś napisał że lewica chce zabijać dzieci by brzmiało to dramatycznie - zabijanie dzieci jest bez złudzeń złe. Czemu obrazek nie ma "stop zabijaniu płodów?"

Lewica
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@POlskiBoy: #!$%@? mnie to że razemici dogadują się z pislamczykami. plaku plaku zły pis nazywa ludzi ideologia i dehumanizuje gejów, ale w sumie to nic bo krowkom nie będą gardeł podrzynać

Albo się #!$%@?, albo nie zawracajcie mi dupy kuuurwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeadIy: No bo piszesz "po porodzie też" - a to przecież bez sensu zupełnie, bo tu już odpadają wszystkie argumenty za aborcją, które dotyczą zdrowia fizycznego i psychicznego kobiety. Skoro urodziła, to može dziecka się pozbyć bezproblemowo oddając je do adopcji i nie już ono bezpośredniego wpływu na cudzy organizm ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz