Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mamy dla was obiecane przez nas kolejne #rozdajo!

Do wygrania KOMIKS PARAGRAFOWY Wielki Turniej! Czyli taki komiks, w którym to wy jesteście bohaterami i sami wybieracie co będzie się działo, skacząc pomiędzy ponumerowanymi paragrafami. Wydaliśmy już kilkanaście takich komiksów, a ostatnio premierę miał właśnie Wielki Turniej, który ma fajny klimacik i przypomina gry Pegasusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy, że:
1. Zostawicie plusa.
2. My na początku przyszłego tygodnia wybierzemy dwóch zwycięzców, do których powędruje Wielki Turniej!

#konkurs #grybezpradu #gryplanszowe #gry #planszowki #komiks
foxgames - Mirki i Mirabelki, mamy dla was obiecane przez nas kolejne #rozdajo!

Do...

źródło: comment_1600416322BXyPCFNYFBAMHiBeeoCLk0.jpg

Pobierz
  • 13
@lordgrievous: @justypl: możecie sprawdzić na przykład wyszukując CYOA w Google/Apple store na telefonie - jest masa darmowych aplikacji, które zawierają takie historie w formie tekstowej.
Nie wiem jak jest z tym konkretnym komiksem, ale mi ten gatunek gier bardzo przypadł do gustu, jako że to w zasadzie interaktywne książki.
@foxgames: Fajny, czytałam już Wilkołaka ;p Mógłby być bardziej dorosły, bo na razie to było 12+. Będziecie niedługo wydawać jeszcze jakieś escape roomy? Przeszłam wszystkie, wrażenia jak z prawdziwych ER, a byłam w kilkudziesięciu. Kończąc ten chwalpost, muszę napisać, że niedawno odkryłam wasze wydawnictwo i jestem zachwycona
@Iriya: <3 Będziemy wydawać! Niedługo ukaże się "Ucieczka z Alcatraz", a także kolejne Kryminalne Zagadki. Z komiksów paragrafowych dla starszych polecamy wszystkie Sherlocki, Porwanie, Twoje miasto albo To jest napad :)