Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 363
No i oczywiście - typowy netflix:

Zrobił pierwszy sezon The Umbrella Academy, który wyszedł bardzo dobrze... I wtedy do akcji wkroczyli scenarzyści SJW mówiąc PODKRĘCIĆ KURKI TOLERANCYJNOŚCI. I nagle z drugi sezon zamiast skupiać się na budowaniu ciekawej fabuły - jako jej główny element wpycha widzowi obrazy "_patrz jak czarni mieli źle, widzisz? WIDZISZ?_".

Serio, czy ta gównoplatforma może zrobić choć jeden serial bez swojej filozofii wpychania tam na siłę poprawności politycznej i wątków lewicowych?

#pdk #rasizm #netflix #bekazlewactwa
greedycritic - No i oczywiście - typowy netflix:

Zrobił pierwszy sezon The Umbrella ...

źródło: comment_1600342823JZfXhSik11Eg1JwTwSvApW.jpg

Pobierz
  • 50
"Serio, czy ta gównoplatforma może zrobić choć jeden serial bez swojej filozofii wpychania tam na siłę poprawności politycznej i wątków lewicowych?"
Liczba wpychanych na siłę powyższych wątków powoduje że zaczyna powoli brakować miejsca na fabułę. BTW. drugi sezon jest dużo słabszy od pierwszego i jak tak dalej pójdzie trzeciego nie będzie już po co oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ThreeTree: A ty najpierw kupujesz buty, a potem sprawdzasz czy ci się będą podobały?

Ale świadomy z ciebie konsument ()

Skoro się nie zgadzasz z treścią posta to czemu komentujesz? ( )

Oh wait, już więcej nie skomentujesz, bo za fałszywe sugerowanie że jestem "prawakiem" trafiasz na czarnolisto. Pa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@greedy_critic: Nie mam nic do wątku obrazującego walkę o równość czarnoskórych amerykanów, bo ok trafili do takich czasów i to nawet było ciekawe.
Wątek Klausa? No ok w końcu trafił do tych czasów chociaż bez niego było ciekawiej.

Ale #!$%@?.. wątek lesbijski tej OP kretynki mnie tak #!$%@?ł. Nie tylko nic nie wnosił do fabuły ale i był totalnie słabo napisany gdyby go nie było serial by tylko zyskał.

Ogólnie kładzenia