Wpis z mikrobloga

#blackpill #redpill #przegryw #p0lka #bekazrozowychpaskow
Ostatnio popularne na wykopie nagranie z potrącenia rowerzysty na pasach, gdy wjechał na czerwonym świetle.
W środku wojny samochodziarze vs "pedalarze" mało kto zwrócił uwagę na poboczny wątek, czyli reakcję ludzi postronnych, którzy się przyglądali temu zajściu.
Zaraz po potrąceniu facet odstawia rower i pędzi z pomocą, zachowując przy tym zimną krew i pamiętając aby samemu na ulicy nie wpaść pod samochód. A dwie loszki stojące obok niego zakrywają twarz i wycofują się, mija parę sekund gdy facet jest już blisko rannego, a te dalej zakryta morda i wycofuje się xD
Oto przydatność k0biet w społeczeństwie, pamiętajcie jak gdzieś jedziecie ze znajomymi, że warto mieć męskiego kolegę w pobliżu, bo gdy zdaży się niebezpieczeństwo on prawdopodobnie rzuci się wam z pomocą, a p0lka będzie stała rozpaczała, jeszcze twarz zakryje aby się nie skalać brutalnym widokiem. A jak nie macie kolegi to chociaż psa bierzcie ze sobą, też sporo większa szansa, że pobiegnie po pomoc albo obroni was chociaż podczas napaści, bo p0lka #!$%@? pierwsza
  • 21
@Kosmox30 wydaje mi się że koleś nie ogarnął. Zaczął jechać jak zaświeciło się zielone na drugiej sygnalizacji. Też kilka razy miałem tak że już chciałem ruszać bo kątem oka widziałem na wprost mnie zielone światło a to było światło dla torowiska. Szczególnie wieczorem gdzie te zielone mocno rzuca się w oczy.