Wpis z mikrobloga

Piękna akcja wczoraj z policja i bezdomną. Wychodze z marketu, wsiadłem do auta z kobitą i dzieckiem i z boku podchodzi jakaś żulka i puka w szybę. Stanęła tak zebym nie mogl wyjechac wiem mowie jej żeby się odsunęła. Ona mowi, ze jak jej nie dam kasy to zadzwoni na policjeXD Zacząłem sie smiać tylko a ta staneła i przed autem i wyciaga telefon i dzwoni. Mowie do niej zeby mi zeszla z drogi a ta zaczyna drzec sie na caly glos, ze ja przejechalem, ze chce uciec itp. oczywiscie pełno ludzi, wszyscy sie gapią no to wyjałem telefon i mowie różowej żeby nagrywała. Zadzwoniłem na 112, oczywiście połączyło mnie wuj wie gdzie i musiałem z 10 minut tłumaczy gdzie co i jak. Dostali potwierdzenie ze tamta Pani zgłosila ze ja przejechałem, maja już numery itp mam czekać na patrol i nigdzie nie odjezdzaćXD. No to czekam, tamta sie zmyła, za 10 minut telefon z policji gdzie dokladnie stoje. Po 15 minutach przyjezdza patrol, macham im i mowie, że tutaj jestem. Mowią, że oni do tamtej Pani przyjechali co zglosiła i są z prewencji a ja mam czekać na drogowkę. Kolejne pół godziny, przyjeżdża drogówka, pokazuje nagranie, zrobili zdjecia mojego auta, w miedzy czasie widze ze tamta coś rzucała sie do policji tej z. Prewencji i ją zakuli( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam nagranie ale musza sprawdzić monitoring bo takie przepisy ale to już podobno trzecia akcja z tą Panią dzisiaj. Po 40 minutach prewencja odjezdza a drogówka wraca do mnie. Z menelicą i kazą nam dmuchać. Ja mam. 0,0 a tamta. 1.35. Mówią ze dobrze ze poczekalem bo jak mieli zgloszenie to jakbym odjechał moglbym stracic prawko za ucieczkęXD Tamta sie drze, ze ja wszystko boli i chce ode mnie. 5tys odszkodowania ale policja sprowadza ją na ziemie. W koncu pozwalają mi jechac i... auto nie chce zapalic XD mecze się z 5 minut, policjant pyta czy cos pomoc. W koncu. Podrzucają mnie po drugie auto bo to 5 minut dalej i wracam z narzędziami a kobita jedzie do domu moim. Po 30 minutach dłubania na parkingu z pomocą jakichś dwoch nieznajomych w
koncu odpala i po 2.5h jestem w domu. Zajebisty czwartek( ͡° ͜ʖ ͡°) 2/10 nie polecam.
#menele #policja #inba #zalesie
  • 38
ciesz się, że tak się skończyły. w wyniku dziwnego splotu wydarzeń mogłeś trafić do tajnego więzienia i być torturowany za podejrzenie o szpiegostwo dla Korei Północnej.


@Blueweb: albo mógł trafić na wykopka policjanta, który by go okrzyknał onucą na podstawie tego, że nie spodobał mu się wyraz twarzy OPa i trafiłby do aresztu jako rosyjski czpion xD

Ale tylko szkoda że człowiek tyle czasu musi stracic na procedury przez wymysły jakies
@adam-photolive:

Mówisz do niej:
Podejdź, już dam Ci kasę bo nie mam czasu.

Następnie: Uchylasz na 5 cm szybę, wyjmujesz portfel, tak żeby widziała, niby bierzesz jakiś hajs z portfela, i mówisz starczy? Ona pcha łapę miedzy szybę, zamykasz szybę, jej przycina paluchy, następnie zaczyna się skręcać z bólu, a Ty odjeżdżasz z myślą jaki to był wspaniały czwartek
@adam-photolive: wchodzą nam ruskie standardy, kup sobie kamerkę.
Swoją drogą to ciesz się że o gwałt cię nie oskarżyła xD
A co do auta to jak benzyna to poszukiwania zaczął bym od świec, a jak diesel to UJ wie ()