Wpis z mikrobloga

Od dziś możesz korzystać z Redis na hostingu nazwa.pl!
Z tej okazji mamy dla Was #rozdajo, w którym na każdego czeka nagroda!

Redis to nowoczesny magazyn danych, który sprawia, że serwisy WWW oparte o bazy danych działają znacznie szybciej. Nic więc dziwnego, że Redis zajmuje czołowe pozycje w światowych rankingach i jest jedną z najczęściej wybieranych nierelacyjnych baz danych.
Więcej o Redis przeczytasz na blogu nazwa.pl: nazwa.pl/blog/od-dzisiaj-redis-na-hostingu-nazwapl.

Weź udział w #rozdajo!
Odpowiedz na pytanie i wygraj CloudHosting Start na 12 m-cy za darmo!

W przypadku jakich aplikacji warto korzystać z hostingu udostępniającego bazę danych Redis?

Spośród dodanych komentarzy wybierzemy najciekawszy, którego autor otrzyma voucher na zamówienie usługi CloudHosting Start na 12 m-cy za darmo!
Dla wszystkich osób plusujących mamy CloudHosting Start na 6 miesiące za darmo!

Zabawa trwa do piątku (18.09) do godziny 15:00
#redis #nazwapl #hosting #serwer #serwery #dane #bazydanych #wordpress #prestashop #stronawww #digital
Pobierz
źródło: comment_160024448755jCKeSZG93LJhHt53kRME.jpg
  • 35
Myślałem, że jak Wam ninja szyby myje to jakoś rozwiniecie temat


@PajonkMondry: Co tu dużo mówić, nadal w pewnej części pracujemy zdalnie. A co do człowieka - pająka, który porusza się "nie z tej strony" budynku niż zwykle, i to w pionie, to zawsze jest pewnym zaskoczeniem. I stąd uśmieszek.
Redis jest świętną alternatywą do zapisywania danych klucz - wartość, w razie potrzeby można uruchomić persystencje dzięki czemu przy ewentualnym restarcie nie stracimy danych. Ponadto służy jako najprostrzy cache provider, dzięki działaniu na pamięci może operować jako np, baza trzymająca otwarte sesje czata / wiadomości. Służy do dużego ruchu
@cecyl: Chcemy umożliwić użytkownikom dostosowanie funkcjonalności do indywidualnych wymagań. Nasi Klienci mogą samodzielnie dokonać wyboru pomiędzy możliwościami, jakie daje serwer Memchached a nowym rozwiązaniem, którym jest serwer Redis. Oba rozwiązania oferowane są bezpłatnie w ramach wszystkich pakietów hostingowych. Konkurs daje możliwość nowym użytkownikom do ich przetestowania. Zapraszamy do udziału w konkursie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nazwapl

W przypadku chocby aplikacji wykorzystujacych kolejki. Redis jako message broker do ktorego wrzucamy zakolejkowane zadania, a oddzielny wykonawca wybiera je sobie i wykonuje. Przykladowo potrzebujemy wysylac smsy potwierdzajace konta do naszych klientow, ktore z jakiegos powodu mozemy opozniac, przyspieszac, kontrolowac ich przepustowosc,
Podsumowanie #rozdajo
Dziękujemy za ciekawe komentarze i dodane plusy!

Nagrodę, czyli voucher na CloudHosting Start 12 m-cy otrzymuje @ewenementyczny.

Dla pozostałych uczestników mamy vouchery na zamówienie usługi CloudHosting Start 6 m-cy:
@racklette
@cannonball
@blend
@FredOnizuka
@PajonkMondry
@cecyl
@Instynkt
@Rexikon
@zwierzak40
@Ackoz
@alufers
@AndrzejCieWidzi
@blaejpop
@Clint_Westwood
@Dr4ker
@drako945
@elemelek
@glos_ludu
@jurczewski
@krispello
@Leman123
@magellan322
@Makalakafa
@mmib
@Nalhor
@Paweluch
@Quemasterekt
@sigma
@Wiggum89
@xematos
@yale

Wszystkie nagrody zostaną rozesłane w ciągu 24 godzin. Użytkowników,
Coś kiepsko to działa (przynajmniej u mnie).
Założyłem konto, zamówiłem usługę i tutaj wszystko działa, ale nie mogę się zalogować do panelu "Active.admin". Przy próbie zalogowania (używając login/pass konta) dostaję komunikat: "Podano nieprawidłowy login lub hasło". Na pewno login/hasło są poprawne, bo je kopiuję, a nie wpisuję, a logowanie na konto działa (sprawdzałem kilka razy).