Wpis z mikrobloga

#przegryw wiem że to niepopularne na tagu jednak szkoda mi różowego paska na swój sposóbm mianowicie piszę o Lunie co odpadła już z eurowizji. Mimo tego że jest femoidem naczytałem się masę negatywnych komentarzy na temat jej wygladu. Nawet w jej wypadku byciem różową nie chroni jej przed ostracyzmem społecznym, nie licząć spermiarzy co by roochali co kolwiek co ma otwór między nogami. Ciekawe co to by było gdyby była chuopem...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Runaway28 - #przegryw wiem że to niepopularne na tagu jednak szkoda mi różowego paska...

źródło: Luna_PreparyES_01_(cropped)

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • 3
@PazzaMorte: każda potwora znajdzie swego amatora jak to się mówi. Jednak w wypadku niebiskich to jest mniej kolorowo, mam kolegę co nawet jest podobny do niej, na jego (nie)szczeście nie jest zblackpillowany, więc nie boi się pochodzić do kobiet i zagadywać. Jednak tyle ile on dostawał odrzuceń u mnie już do końca zmasakrowało by moją psychikę.
  • Odpowiedz
@Runaway28: To pokazuje za kaddym razem ze Polska nie ma i nigdy nie miała przyjaciół w państwach ościennych i dalej
PiS tę niechęć jeszcze pogłębił. Zawsze tak bylo jest i będzie. Wg mnie 4 najgorsze piosenko byly wyczytywane na poczatku z największą liczbę oddanych głosów. Ale na szczęście weszli Chorwaci (ten blondynek ala Billy Idol) chyba jako 6, dla mnie mają jak narazie najfajniejszą piosenkę.
  • Odpowiedz
@Runaway28 Mnie #!$%@? jej wygląd, ale nic nie można już napisać w internetach bo hejt.
Klasycznie wystawiamy jakąś #!$%@?, Blanka przynajmniej dała trochę Śmiechów. Lepsza zabawna #!$%@? niż ambitna #!$%@?.
  • Odpowiedz