Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
Możecie mi powiedzieć co takiego złego powiedział jędraszewski, że agora i inne szczujnie teraz na niego grzeją za ideologię singli?

To chyba oczywiste, że lepiej jest dwojgu niż jednemu, choćby praktycznie to ujmując, a ta cała samorealizacja polegająca na pracy w korpo i mieszkaniu klitce nie każdego zadowala, tym bardziej, że złote czasy państwa opiekuńczego się kończą.

Najbardziej rozwala mnie głupota jak ktoś powiela nie cytaty z przemienienia tylko nagłówki z gadzinówek.

A ludzie to łykają, tak się szerzy propagandę opartą na kłamstwie, coś jak @LewySierpniowy w jednym z ostatnich znalezisk czy @Nox_ który wycina fragmenty i daje krzykliwe tytuły żeby ośmieszyć i obrazić.

Dlaczego większość akcji jakie podejmujcie opiera się na kłamstwie? #bekazkatoli #neuropa #ateizm

Co do pierwotnego pytania, to zapraszam #filozofia

A tak to jeszcze standard #bekazlewactwa #konfederacja
Pobierz pyroxar - Możecie mi powiedzieć co takiego złego powiedział jędraszewski, że agora i ...
źródło: comment_1600134644pK7vhDN6XeiTnjJEskWYm9.jpg
  • 78
Możecie mi powiedzieć co takiego złego powiedział jędraszewski, że agora i inne szczujnie teraz na niego grzeją za ideologię singli?


@pyroxar: Masz odpowiedź w swoim pytaniu. To że widzi w czyimś postępowaniu ideologię, patrząc wstecz można zauważyć że najpierw coś nazywają ideologią później próbują z tym walczyć. Przy okazji jest hipokrytą jak cholera .Wiesz jaka jest różnica życia w celibacie a po prostu chęci bycia samemu? To pierwsze to ideologia to
@pyroxar: Żyjmy i dajmy żyć innym.

To chyba oczywiste, że lepiej jest dwojgu niż jednemu, choćby praktycznie to ujmując, a ta cała samorealizacja polegająca na pracy w korpo i mieszkaniu klitce nie każdego zadowala, tym bardziej, że złote czasy państwa opiekuńczego się kończą.


Tu dajesz dowód na to, jak płytko myślisz. Bo każdy singiel to korposzczur w kawalerce xD
a ta cała samorealizacja polegająca na pracy w korpo i mieszkaniu klitce nie każdego zadowala,


@pyroxar: Tak samo nie każdego zadowala praca w januszexie za minimalną i trójka dzieci. Niech każdy żyje sobie jak chce. Wciskanie ludziom 'jedynej słusznej drogi' przez starego kawalera jest śmieszne.
@galicjanin: Sam nie rozumiem tego ciśnięcia o domach spokojnej starości. Jakbym był już stary i sam to chciałbym tam wylądować.
@Jestembogaty: Robienie dzieci tylko