Wpis z mikrobloga

mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mont Blanc xD

Zakład 02.2018 i miałem czas do końca roku, a nie chodziłem nawet nigdy po górach w śniegu.

Zgadnijcie czy się udało?


Zgadnijcie kogo kieras zaczął unikać po przegranym zakładzie?


Zgadnijcie kto po 2 latach skleił film przedstawiający całą drogę na szczyt, udostępnił w social media i oznaczył kierasa tak, że wiekszość znajomych to zobaczyła, a przebijający zakład potwierdził moją prawilność?


Chłop wydawał się słowny i charakterny, ale wiadomo 2k pln piechotą nie chodzi XDD
Mieliśmy się widzieć dziś, ale podobno będzie u mnie w mieście wtorek-środa.

Jeśli ktoś jest ciekawy czy wywiąże się z zakładu to dejcie plusa.

ps. ku chwale mirko moim napisom w filmie dałem kolor niebieski, a różowej różowy xD

ps2. jeśli ktoś jest zainteresowany wejściem na Mont Blanc praktycznie z marszu, to w opisie jest sporo info albo pytajcie tutaj

##!$%@? #chwalesie #logikaniebieskichpaskow #film #filmy #praca #podrozujzwykopem #podroze #autostop #gory #alpy i w sumie #pokazmorde #pokazrozowegopaska (nieaktualnego xD)
cameltoe - mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mon...
  • 201
Heh, to ten kierownik nie ogarnął że takie zakłady doskonale motywują? :D W ogóle to jak pojawił się ten wątek w Waszych rozmowach?


@worldmaster: dokładnie nie pamiętam, ale było mniej więcej tak:
'rozmawialismy' w kilka osob w pokoju hotelowym na targach branżowych po całym dniu i temat zszedł na góry. Z tego co pamiętam, to jakis miesiąc wcześniej była afera z Mackiewiczem pod Nanga Parbat i może ktoś zarzucił ten temat.
@cameltoe: Dzieki () Da sie zrobic, tymbardziej ze nie chcemy pospiechu, planujemy wyprawe na okres 3 miesiecy na spokojnie, bez spiny. Gadalem juz z paroma osobami co zdobyly K2 i wrzucily film na Youtube takze sporo wiem jak sie przygotowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie to jedyna rzecz jaka chce jeszcze osiagnac w zyciu czyli zdobyc jakis ośmiotysięcznik. Jedyna
Film fajny :)

Gdybyś teraz miał się wybrać mając nabytą wiedzę, co prócz lepszych butów byś zabrał a co zupełnie Ci się nie przydało?


@worldmaster: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zabralbym:
*kijki trekkingowe (bardzo pomogłyby wchodzić pod górę, sam czekan za krótki)
*nauczyłbym się robić lepsze ujęcia aparatem xD

Czego bym nie brał:
*liny, bo ciężka a nawet nie wyjąłem z plecaka, bo wchodziłem samemu na szczyt
Dzieki () Da sie zrobic, tymbardziej ze nie chcemy pospiechu, planujemy wyprawe na okres 3 miesiecy na spokojnie, bez spiny. Gadalem juz z paroma osobami co zdobyly K2 i wrzucily film na Youtube takze sporo wiem jak sie przygotowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie to jedyna rzecz jaka chce jeszcze osiagnac w zyciu czyli zdobyc jakis ośmiotysięcznik. Jedyna alternatywna gora
@cameltoe: To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić
@apee: Spoko, tylko też wszystko to sama bym musiała organizować. Nie znam za bardzo osób co lubią chodzić po górach,a na pewno nie po takich( ͡° ʖ̯ ͡°). Fajnie by było mieć takiego chłopaka jak op, ale ja to mogę o tym tylko pomarzyć z moim wyglądem(,)