Wpis z mikrobloga

mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mont Blanc xD

Zakład 02.2018 i miałem czas do końca roku, a nie chodziłem nawet nigdy po górach w śniegu.

Zgadnijcie czy się udało?


Zgadnijcie kogo kieras zaczął unikać po przegranym zakładzie?


Zgadnijcie kto po 2 latach skleił film przedstawiający całą drogę na szczyt, udostępnił w social media i oznaczył kierasa tak, że wiekszość znajomych to zobaczyła, a przebijający zakład potwierdził moją prawilność?


Chłop wydawał się słowny i charakterny, ale wiadomo 2k pln piechotą nie chodzi XDD
Mieliśmy się widzieć dziś, ale podobno będzie u mnie w mieście wtorek-środa.

Jeśli ktoś jest ciekawy czy wywiąże się z zakładu to dejcie plusa.

ps. ku chwale mirko moim napisom w filmie dałem kolor niebieski, a różowej różowy xD

ps2. jeśli ktoś jest zainteresowany wejściem na Mont Blanc praktycznie z marszu, to w opisie jest sporo info albo pytajcie tutaj

##!$%@? #chwalesie #logikaniebieskichpaskow #film #filmy #praca #podrozujzwykopem #podroze #autostop #gory #alpy i w sumie #pokazmorde #pokazrozowegopaska (nieaktualnego xD)
cameltoe - mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mon...
  • 201
  • Odpowiedz
Heh, to ten kierownik nie ogarnął że takie zakłady doskonale motywują? :D W ogóle to jak pojawił się ten wątek w Waszych rozmowach?


@worldmaster: dokładnie nie pamiętam, ale było mniej więcej tak:
'rozmawialismy' w kilka osob w pokoju hotelowym na targach branżowych po całym dniu i temat zszedł na góry. Z tego co pamiętam, to jakis miesiąc wcześniej była afera z Mackiewiczem pod Nanga Parbat i może ktoś zarzucił ten temat.

Kiero sam chodzi po górach, pomykał też gdzieś w Tatrach zimą z czekanem i rakami itp. W któryms momencie prawdopodobnie powiedziałem, że sam wszedłbym na Mont Blanc, bo czytałem że to w miarę
  • Odpowiedz
@cameltoe: Dzieki () Da sie zrobic, tymbardziej ze nie chcemy pospiechu, planujemy wyprawe na okres 3 miesiecy na spokojnie, bez spiny. Gadalem juz z paroma osobami co zdobyly K2 i wrzucily film na Youtube takze sporo wiem jak sie przygotowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie to jedyna rzecz jaka chce jeszcze osiagnac w zyciu czyli zdobyc jakis ośmiotysięcznik.
  • Odpowiedz
Film fajny :)

Gdybyś teraz miał się wybrać mając nabytą wiedzę, co prócz lepszych butów byś zabrał a co zupełnie Ci się nie przydało?


@worldmaster: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zabralbym:
*kijki trekkingowe (bardzo pomogłyby wchodzić
  • Odpowiedz
Dzieki () Da sie zrobic, tymbardziej ze nie chcemy pospiechu, planujemy wyprawe na okres 3 miesiecy na spokojnie, bez spiny. Gadalem juz z paroma osobami co zdobyly K2 i wrzucily film na Youtube takze sporo wiem jak sie przygotowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie to jedyna rzecz jaka chce jeszcze osiagnac w zyciu czyli zdobyc jakis ośmiotysięcznik. Jedyna alternatywna gora
  • Odpowiedz
@cameltoe: To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się
  • Odpowiedz
@arsze_nick: jak na nic nie chorujesz, nie jesteś ulańcem co dostaje zadyszki na schodach, to dasz radę wejść. To nie jest nic wielkiego, wejście dla turystów. Oczywiście zawsze może cię dopaść choroba wysokościowa, ale można postarać się zminimalizować ryzyko jej wystapienia.
  • Odpowiedz
@apee: Spoko, tylko też wszystko to sama bym musiała organizować. Nie znam za bardzo osób co lubią chodzić po górach,a na pewno nie po takich( ͡° ʖ̯ ͡°). Fajnie by było mieć takiego chłopaka jak op, ale ja to mogę o tym tylko pomarzyć z moim wyglądem(,)
  • Odpowiedz