Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

to jest inwestycja w siebie i swoje zdrowie psychiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@delirium_memes: Oj tak byczq +1

Z powodu pandemii (i swojego #!$%@? też) zakupiłem Lelo F1 Developers kit. Trochę mnie od tego czasu kusi żeby np. zrobić flappy bird które z każdym kolejnym metrem lotu ptaszka zwiększał obroty na drugim ptaszku XD Co do samej zabawki (tej którą zakupiłem): ja #!$%@?ę jakim ja byłem dzbanem,
@delirium_memes: no wlasnie myjesz bez uzycia jakichkolwiek srodkow chemicznych, tylko ciepla woda i czas i zele nawilzajace na bazie wody. Silikon ten jest na tyle delikatny ze chemia go rozpuszcza, tak samo oplaca sie od czasu do czasu maka kukurydziana cipe napudrowac, talk tez moze byc ale niektorzy moga miec na niego alergie. Sa to oficjalne zalecenia producenta Fleshlight.
Ogólnie ten model to taka średnia półka - na popularnym portalu sztuczną cipę można kupić już za dwie dychy - będzie to podstawowy model bez wodotrysków - ot po prostu dziura. Są też modele za kilka stówek - z regulacją siły ssania #!$%@?, mocy wibracji, regulacji ruchu posuwisto zwrotnego oraz jedną ze 100 popularnych melodyjek i światełkami led.


@delirium_memes: Jeszcze odnośnie różnicy między modelami to największą (patrząc po cenie i recenzjach,
CyfrowyD - > Ogólnie ten model to taka średnia półka - na popularnym portalu sztuczną...