Wpis z mikrobloga

nie znam żadnej wolnorynkowej organizacji LGBT ani nie widziałem na marszach nic wspólnego z wolnym rynkiem


@Kezcliw: A co ma tematyka marszów równości do kwestii wolnego rynku/socjalizmu? Po co miałaby istnieć wolnorynkowa/socjalistyczna organizacja LGBT??
@Kezcliw: Bo partie zajmują się wszystkimi obszarami (ekonomią i sprawami społecznymi) więc normalne jest, że biorą udział w zgromadzeniach publicznych, które dotyczą obszarów ich zainteresowania.
Z kolei organizacje pozarządowe zajmują się konkretnym obszarem (np. problemem dyskryminacji), więc nie wiem skąd pomysł, że organizacja LGBT miałaby być wolnorynkowa albo socjalistyczna.
Naprawdę jest to dla ciebie takie skomplikowane?
I tyle w temacie #!$%@? prawicy o "ideologii LGBT" jako marksistowskiej. Ciekawe jakie to uczucie dla kuca, że ma poglądy jak komuniści?


@Papinianus: w latach '20 w Rosjii promowało się gejów i lesbijki, a kobieta miała być ,,dobrem wspólnym". Pedały paradowaly na golasa po placu czerwonym. Dopiero Stalin wykalkulowal sobie że musi grać długoterminowo, by ,,pokojowo" zaprowadzić rewolucje na inne kraje. Zwieńczeniem tej rewolucji światowej jest agenda 2030, coś o czym
@kolnay1:

spokojnie, jeśli jesteś świadomy tego, że to co napisałeś nie ma w gruncie rzeczy zbyt wiele wspólnego z prawdą, to nic od ciebie nie chcę.

A ten przykład jest akurat adekwatny do całego wątku. Trump objawił się tu zupełnie przy okazji. To chyba dość proste do ogarnięcia.


I dla tego wlasnie to kubanczycy uciekaja z bogatej i wolnej kuby w szpony okropnej, biednej i opresyjnej prawackiej dyktatury. Coz najpotezniejsze supermocarstwo
@barszczowo: ale o czym ty w ogóle gadasz typie. Z jakiegoś powodu myślisz że kloce się z całą twoją tezą, mimo że czepiałem się wyłącznie jednego, dość idiotycznego argumentu. Wystarczy mieć ze dwie komórki mózgowe żeby ogarnąć tę różnicę.

Jak chcesz w końcu dla odmiany powiedzieć coś na temat, to zobacz sobie co zostało zacytowane i postaraj się do tego odnieść, bez wychodzenia w jakieś wątki poboczne, które co prawda mają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Formbi: Już w 1971 Partia libertariańska w USA głosiła potrzebę równości małżeńskiej. W tym samym czasie twój idol wsadzał gejów do obozów koncentracyjnych i poddawał ich przymusowej terapii konwersyjnej. Do partii komuchów geje mogli wstępować od 1993 - 34 lata po zakończeniu rewolucji i 22 lata po tym, jak powstała głosząca równouprawnienie od samego początku amerykańska partia libertarian. Komuch zawsze będzie zamordystą, nawet jak chwilowo głosi co innego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Formbi: Z lat 70? Czyli kogo konkretnie? Friedmana, który optował wtedy za prawami gejów? Partię Libertariańską mającą w programie równość małżeńską? Hospersa, czyli geja, który był nominatem tej partii do wyborów prezydenckich w 1972?