Wpis z mikrobloga

@Formbi: > sporo USAńczyków wyemigrowało do ZSRR, trochę ludzi z RFN do NRD, obecnie niektórzy USAńczycy jeżdżą studiować na Kubę

@Formbi: o #!$%@? XDDDDDDDD tak w #!$%@? ich ucieklo do zsrr, ilu? 3? Jezdza studiowac na kube? Ilu w tym roku? Wiadomo ze kapitalizm i prawacka tyrania to okropna rzecz gdzie kazdy moze robic co chce i jezdzic gdzie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ufff jak
: sporo USAńczyków wyemigrowało do ZSRR, trochę ludzi z RFN do NRD, obecnie niektórzy USAńczycy jeżdżą studiować na Kubę

@Formbi: Czemu mieliby nie wyjeżdżać. Ludzie, którzy tam podróżowali to zobaczyli na własne oczy jak działa komunizm, większość z nich wróciła do swojej ojczyzny, ale też są przypadki niereformowalnych komuchów, którzy tam zostali. Ale ludzie z krajów komunistycznych nie mieli tak łatwo wyjechać do krajów kapitalistycznych, a to wszystko z obaw, że
@Papinianus

I tyle w temacie #!$%@? prawicy o "ideologii LGBT" jako marksistowskiej. Ciekawe jakie to uczucie dla kuca, że ma poglądy jak komuniści?

Ideologia lgbt jest lewacka. Marksizm kulturowy to nie to samo co marksizm.
@kolnay1: ironie mam na mysli. Zestawiasz jeden przyklad durnia z kraju pelnego skrajności do lat swiatowej tyrani i ucisku komuchow? Well done. Btw Co wy macie z tym trumpem? Wiem ze moda na socjalizm przyszla z usa i za nia wzorce no ale chyba jestescie w stanie(zakladajac ze stoisz po lewej) wychodowac cos odmmiennego od miedzynarodowki i socjalizmu"madeinUSA"?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papinianus: to mi wyjaśnij jeszcze co robią na marszach równości LGBT komuniści, socjaliści, antifa i razem, i skąd lewicowe odchylenia działaczy LGBT bo ktoś tu robi #!$%@?ę z logiki skoro LGBT jest zakochane w komunizmie a w komunistycznych krajach za bycie LGBT jest kula w łeb albo obóz reedukacyjny
mi wyjaśnij jeszcze co robią na marszach równości LGBT komuniści, socjaliści, antifa i razem, i skąd lewicowe odchylenia działaczy LGBT


@Kezcliw: nie widziałem w polsce żadnych komunistów. W anglii na marsze chodzą członkowie partii konserwatywnej, o czym to ma świadczyć? Czy to moha wina, ze polska cywiluzacyjnie i mentalnie jest rosją, a prawica chce penalizować homoseksualizm, zakazywac marszy rownosci albo pracy osob homo jako np nauczycieli (konfederacja)? Na kogo ma w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papinianus: może założyć swoją własną partię, nie widziałem ani nie znam żadnej wolnorynkowej organizacji LGBT ani nie widziałem na marszach nic wspólnego z wolnym rynkiem, za to widziałem socjalistów, komunistów, razem i antifę.