Wpis z mikrobloga

Jestem takim nieszczególnie żarliwym Katolikiem, ale coś mnie trafia, jak czytam że w Polsce,kraju, który wyrósł i uformował swoją tożsamość na barkach chrystianizacji, jakiś watażka zabrania wieszania krzyży w urzędach publicznych - niech by ktoś spróbował wywinąć taki numer w takich Niemczech, dajmy na to Bawarii - w super zlaicyzowanym społeczeństwie, to pogoniliby dziada bez mrugnięcia okiem. Dlatego apeluję - nie głosujmy na takie indywidua- i pamiętajmy o swoich korzeniach. 8 gwiazdek, precz z konfą i wypad z dziadami, którzy nie szanują tego czym jesteśmy. #polska #patriotyzm #polityka
  • 39
  • Odpowiedz
@tormentorer ok, czyli od absurdalnych tez o konieczności krzyży w urzędach nie popartych żadnymi argumentami, w związku z brakiem powyższych przechodzimy do projekcji i urojeń.

Jeśli tobie dzięki temu łatwiej jest się pogodzić, że ktoś się z tobą nie zgadza i nie masz racji, to mogę nawet być hybrydą pedała-żyda-murzyna-islamisty. Twój cyrk, twoje małpy.
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: Argumenty ? raczysz sobie żartować, jasno i dobitnie napisałem dlaczego warto jednak bronić krzyża niezależnie od przekonań religijnych, niemniej usiłowałeś mnie zdeprecjonować w niezwykle żałosny sposób, zresztą podobnie jak teraz posiłkując się moim domniemanym "rasizmem" i pisząc o kochających inaczej, izraelitach i wyznawcach Islamu w niezwykle wulgarny sposób :/
  • Odpowiedz