Wpis z mikrobloga

Chłop jest w TVP od zawsze, od zawsze tak samo mierny. Wygrane życie, nie musisz w ogóle nad sobą pracować, możesz być badziewnym komentatorem ale tam takie kolesiostwo, że zawsze będziesz mieć robotę i co 2 lata wycieczka na miesiąc na wielki turniej. Szacuneczek dla tego gigachada i króla życia
#mecz #tvp
JeffreyLebowski - Chłop jest w TVP od zawsze, od zawsze tak samo mierny. Wygrane życi...

źródło: 5282-0

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski: ja pamiętam jak on zaczynał swoim programem przed euro2012 i tam opowiadał jakieś ciekawostki. No i tak zostało

"Jest w gronie elektorów plebiscytu „Złotej Piłki FIFA” jako przedstawiciel mediów z Polski"
XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski: jemu kiedyś dali do komentowania mecz w piłkę ręczna. Boże jak on to źle robił, zasad nawet nie ogarniał.

Jak prowadzi cokolwiek to jest tka nudny że się w głowie nie mieści.

Jeszcze kiedyś dali mu do prowadzenia drugi komentarz z Izakiem bo może wejdziemy w esport. To też... Tragedia.
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski: Któryś z dziennikarzy z Przeglądu Sportowego opowiadał anegdotę jak po pracy mieli iść na wódkę i zaprosili Iwańskiego, który nie chętnie, ale się zgodził i rzucił "Oby nikt mi nie zrobił zdjęcia", na co ktoś odpowiedział "A kto #!$%@? chciałby Ci zrobić zdjęcie". Tą anegdotę mógł opowiadać Paweł Zarzeczny.
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski: Kto pamięta Andrzeja Zydorowicza na majku ten się w cyrku nie śmieje xD. - Halooo witamy państwa ze stadionu GKSu Katowice na początku drugiej połowy meczu z KSZO Ostrowiec. Kto ma wiedzieć ten wie xD
  • Odpowiedz
Laskowski czy Święcicki


@Maczuga_Herkulesa18: To byłby świetny duet, ale jako komentator piłki nożnej, Święcicki mi średnio leży, jest świetny jako dopowiadacz, ale w ogóle nie sprzedaje emocji - Laskowski na odwrót i uważam, że to takich ludzi więcej potrzeba niż męczenia buły jak momentami robi święty. On się troszkę nie nadaje do dynamiki piłki nożnej - tenis, lekko atletyka... golf XD

Za to słuchanie świętego jak opowiada o sprawie/aferze/sadze jakiejś -
  • Odpowiedz