Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn ma żonę i dziecko. Pracuje on w Niemczech od poniedziałku do czwartku i co tydzień wraca do kraju do żony i dziecka. Dziecko lvl 5 z ADHD. Żona hurwa z mentalnością księżniczki. Sytuacja wyglada tak, ze on wraca z pracy fizycznej w Niemczech i opiekuje się sam dzieckiem do niedzieli, a żona ma w------e i chodzi sobie na ploteczki do koleżanek, albo ogląda netflixa. Ona nie pracuje bo jak uważa, „dziecko ja przez 4 dni strasznie meczy i nie ma siły na nic innego. K---a zaprowadza dziecko do przedszkola, a sama wraca do domu i idzie spać. Dom w ogole nie jest posprzątany, tylko kuzyn zawsze jak wróci to musi posprzątać. Widać, ze jest zmęczony życiem, bo ma 28 lat a z wyglądu dobija 40. Tak mnie w-----a ta jego żona, ze jak ja widzę to muszę się hamować żeby nie przyjęła mewy na pyska. Jego tez ta sytuacja meczy, ale nic jej nie powie, bo jak stwierdził „dla dobra dziecka zostaje i dla swojego dobra bo nie chce byc sam” xDDD. Apel do facetów, przestańcie się poniżać, bo to aż wstyd. Gdybym był na jego miejscu go bym się wstydził spojrzeć w oczy innym.
#zwiazki #logikarozowychpaskow no i w sumie trochę #przegryw z niego i #betabankomat
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach