Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn ma żonę i dziecko. Pracuje on w Niemczech od poniedziałku do czwartku i co tydzień wraca do kraju do żony i dziecka. Dziecko lvl 5 z ADHD. Żona hurwa z mentalnością księżniczki. Sytuacja wyglada tak, ze on wraca z pracy fizycznej w Niemczech i opiekuje się sam dzieckiem do niedzieli, a żona ma #!$%@? i chodzi sobie na ploteczki do koleżanek, albo ogląda netflixa. Ona nie pracuje bo jak uważa, „dziecko ja przez 4 dni strasznie meczy i nie ma siły na nic innego. #!$%@? zaprowadza dziecko do przedszkola, a sama wraca do domu i idzie spać. Dom w ogole nie jest posprzątany, tylko kuzyn zawsze jak wróci to musi posprzątać. Widać, ze jest zmęczony życiem, bo ma 28 lat a z wyglądu dobija 40. Tak mnie #!$%@? ta jego żona, ze jak ja widzę to muszę się hamować żeby nie przyjęła mewy na pyska. Jego tez ta sytuacja meczy, ale nic jej nie powie, bo jak stwierdził „dla dobra dziecka zostaje i dla swojego dobra bo nie chce byc sam” xDDD. Apel do facetów, przestańcie się poniżać, bo to aż wstyd. Gdybym był na jego miejscu go bym się wstydził spojrzeć w oczy innym.
#zwiazki #logikarozowychpaskow no i w sumie trochę #przegryw z niego i #betabankomat
  • 61
  • Odpowiedz
  • 6
@robertx: Czemu na jedno i drugie ma płacić? Żona nie jest upośledzona i może iść do pracy. Co do dziecka, to w sumie mi to by nie robiło różnicy czy bym widział swoje dziecko czy nie
  • Odpowiedz
@JavierDaY: ADHD zwykle jest dziedziczone genetycznie, wcale bym się nie zdziwiła, gdyby laska miała ADD i stąd problem z ogarnięciem domu i życia codziennego. To, jakie zmęczenie odczuwa taki człowiek, jest niewyobrażalne i nie wynika wcale z lenistwa, a dzień w dzień z dzieckiem, które dodatkowo jest jeszcze tak samo nieogarniające życia jak ona plus ruchowo nie do zniesienia, to jakieś apogeum. Ty widzisz to z boku, kolesia też nie ma
  • Odpowiedz
@podjad3k: pewnie nawet nie wpadnie na to, że to zaburzenie i całe życie będzie myślała, że jest leniwa, a wszyscy wokół będą jej dosrywać. I tak, wbrew pozorom to się leczy z bardzo dobrym skutkiem.
  • Odpowiedz
@welin: @robertx: Uwielbiam tą mentalność, nosz to jest tak fascynujące ,że nikt nie prowadzi nad tym badań
Różwa jest #!$%@?ą matką do tego leniwa i zero z niej pożytku - o nie pewnie jest chora trzeba jej pomóc, musi iść do lekaża i podać się terapi
Facet ma po prostu gorszy dzień, też jest leniwy, - zostaw go to nieudacznik, po co masz się z nim męczyć, nic juz nie
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Rozejdą się i będzie płacił alimenty na żonę i na dziecko. Nie ma tu znaczenia, że może iść do pracy. Przy obu stawkach to będzie musiał na to tyrać zagranicą do końca swoich lat...
  • Odpowiedz
@Dykto13: najlepiej ignorować całe życie i czuć się jak gówno, bo znajdzie się jakiś analfabeta, który przewiduje przyszłość i wie co by było, gdyby to facet siedział w domu z dzieckiem, a ona zapieprzała i wracała na weekendy do domu podczas gdy on szedłby z kolegami chlać i zostawiał bałagan i nieogarnięte dziecko na jej glowie. Zaraz byś się zesrał, że przecież jak jest babą to ma sprzątać i dać mężowi
  • Odpowiedz
@JavierDaY ZERO poniżania się, niech bierze dzieci ze sobą i nara, żona nawet nie chce z dziećmi z siedzieć że mąż po robocie musi z nimi siedzieć, kuzyn nie ma z niej żadnego pożytku. Współczucie dla kuzyna, ma leniwą żonę, póki nie złapie jej za mordę(nie mam tu na myśli lania po pysku) będzie dalej tak robiła bo wie że mąż beciak na wiele jej pozwala.
  • Odpowiedz