Wpis z mikrobloga

@m_silvus: Polską cechą narodową jeszcze mocniej staje się posiadanie głowy w odbycie i pięknie to widać po rozjuszeniu gimbusów pod tym postem, xd.

Można by przypuszczać, że młodsze pokolenia będą trochę mądrzejsze, ale gdzie tam; Przeszkadza ci, że nawalam głośnikiem bluetooth na pół dzielnicy? Nie wychodź z domu. Przeszkadza ci, że zasmradzam pociąg? Wynajmij szofera. Przeszkadza ci mój gówniak? Wyprowadź się do lasu. I tak dalej i tak dalej, chłopski
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m_silvus: Dlatego ja biorę zawsze szproty w oleju, mniej miejsca zajmują.
@TheMan: samymi szprotami się nie najesz, śledzika kiszonego do tego trzeba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zjeść zdarzysz

@m_silvus:
1. "Zdarzyć". Stać się przyczyną czegoś. W formie "zdarzysz" oznaczałoby, że ktoś stanie się przyczyną czegoś. Zupełnie nie pasuje.
2. "Zdążyć". Skończyć jakąś pracę w określonym czasie. W formie "zdążysz" oznaczałoby, że ktoś zakończy podjęte działanie w terminie. Pasuje, ale k**wa nie przez er-zet.
#grammarnazi
  • Odpowiedz
@m_silvus: no tak ty w tym pociągu pewnie we fraku z nienadanną elegancją oddajesz się pasjonującej lekturze popijając wyłącznie wodę (uwaga niegazowaną, bo gazowana przy otwieraniu wydaje dźwięk).

Wykop to jest idealne miejsca żeby zobaczyć jakie barany można znaleźć wśród społeczeństwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jestepianke: zależy dla kogo. Dla mnie zapach Maka jest po prostu obrzydliwy ale wiem że to ja jestem inny więc staram się nie denerwować na ludzi mimo ze podświadomie się gotuję
  • Odpowiedz
@m_silvus: O #!$%@? ziomuś głodny jesteś czy żal Ci, bo mama zrobiła kanapki ze szczawiem? Tak sobie chłopak zaplanował może, że akurat zje sobie w pociągu, bo wcześniej nie miał czasu i nic Ci do tego. WSZYSTKO W RAMACH REGULAMINU. Jak masz z tym problem to złóż skargę do linii kolejowych a nie się ośmieszasz na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@m_silvus: No nie wiem niektórzy jadą długa drogie i biora mączka, sama tak robię. Jak ktoś daje #!$%@? o to ze ktoś je to iks de
Jeżeli ci prostaczku przeszkadza zapach frytek to trzeba było wybrać klasę 1, a nie z prostakami siedzieć z 2, co jedzą takiego wiesniackiego maka. Albo trzeba było kupić samochód, a nie jak biedak jeździć PKP xD
Kazda potrawa może #!$%@?, nawet kanapka z szynka
  • Odpowiedz
@Warzywo: Następny kretyn. Regulamin pociągu tego nie zakazuje. Jak chłopak sobie je i nie wrzuca śmieci pod stolik to gdzie widzisz problem? Jak op ma problem to niech napisze list do linii kolejowych a nie robi z siebie idiotę na wypoku.
  • Odpowiedz