Wpis z mikrobloga

@m_silvus Akurat to że ktoś je jest normalne, gorzej jak ktoś je niekulturalnie i głośno. Przecież w pociągach też masz bary i zapach maka jest niczym w porównaniu z zapachem pierogów, czy bigosu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1851
@m_silvus: Przecież to IC. Równie dobrze mógłby zamówić sobie obiad w Warsie i jeść na swoim miejscu. Normalna sprawa, nie przesadzaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1078
@m_silvus: dziesiątki razy jadłem w pociągu, czasem kiedy wiozłem rower w ostatnim przedziale którym wracali też kolejarze po pracy to i piłem. Nigdy mi nie przyszło do głowy że jakiś płatek śniegu może zrobić mi zdjęcie z przyczajki i robić płaku płaku w internecie. Jak Ci śmierdzi McD to zwróć uwagę typowi albo nie podróżuj zbiorkomem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wnosić torbę z McDonalds do pociągu i urządzać sobie stołówkę? Pół przedziału wali tłuszczem z frytek


@m_silvus: I #!$%@? cie to #!$%@? obchodzi czy on sobie je czy nie, myślisz że te stoliki są tam tylko pod pedalskie laptopy z japkiem?
Jak ci się nie podobają środki komunikacji publicznej to sobie #!$%@? kup samochód albo helikopter maślaku i nie #!$%@? się z innych życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kos_: jest zasadnicza różnica między zbiorkomem a Intercity, no ale jeśli walisz browary w komunikacji to widzę że i tobie brak elementarnych zasad dobrego wychowania ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz