Wpis z mikrobloga

@m_silvus: ale ty masz problemy, niektórzy, żeby pogodzić zajęcia i odjazd pociągu wolą na spokojnie zjeść na dworcu albo nawet w pociągu, nikt nie będzie siedział głodny przez kilka godzin jazdy, bo kilka osób stwierdza, że przeszkadza im zapach jedzenia.
  • Odpowiedz
@m_silvus: nie no lepiej jechac 8h z pustym żołądkiem albo #!$%@? wczorajszy chleb z pasztetową pod ogórasa. Wtedy jest git, swojski zapach. Swoją drogą kilka razy podróżowałem pociągami na Ukrainie i za kazdym cały pociąg #!$%@?ł wędzoną rybą. Dosłownie zawsze i wszędzie ktoś #!$%@?ł wędzoną rybę wyciągniętą z gazety xD co nie zmienia faktu że poza smrodem warunki mają w pociągach dalekobieżnych o wiele lepsze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@m_silvus: Boże jaki delikates. Kulturalnie chłopak #!$%@? żarełko a Tobie przeszkadza bo sam nie pomyślałeś o maczku przed odjazdem i Cię dupa piecze. Najgorszy sort wykopka - wszyscy wokół to debile a tylko Ty taki mondry
  • Odpowiedz
@m_silvus: skoro nikt przy nim nie siedzi to nie wiem co za problem rozwalić się z żarciem na stoliku. Koleś nie miał pewnie czasu, skoczył do mcd wziąć coś na wynos i je jedzenie, no szok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@m_silvus: a niech se je na zdrowie
Po coś są te maki na dworcach
większym problemem w pociągach są ludzie wietrzący stopy pod nosem ale ok XD
  • Odpowiedz
  • 3
@m_silvus ja cie popieram, ludzie #!$%@?ący maca w pociągu to prostaczki, walka z nimi nie ma sensu, nie przetłumaczysz

Ja np z tego powodu przestałem jeździć pociągami
  • Odpowiedz
  • 3
Pomyśl że są ludzie co mogą akurat głodni kończyć pracę i mają tylko chwilę żeby zamówić na wynos, mają siedzieć głodni?
  • Odpowiedz
przecież można zjeść przed zajęciem miejsca w pociagu, wystarczy dobrze sobie czas wyliczyć, to nie jest tak ze mcd daje tylko na wynos


@m_silvus: a może ktoś się spieszy i nie ma tego czasu żeby zjeść na spokojnie na miejscu? To ma jechać pociągiem godzinę czy dwie później bo Jaśniepan nie życzy sobie żeby ktoś w pociągu jadł? Wyjmij kija z dupy.
  • Odpowiedz
@m_silvus: Tez mnie to #!$%@?. Kultura osobista raczej wymaga żeby myśleć o komforcie innych pasażerów. Ja sobie nie wyobrazam wnieść śmierdzące żarcie do pociągu/autobusu. No ale niestety nie każdy ma poczucie taktu. Współczuje podróży w tym smrodzie.
  • Odpowiedz