Wpis z mikrobloga

  • 24
@m_silvus lol, widzę, że wykopki bez kultury Cię zaatakowały XD Ja się z Tobą zgadzam. Typ mógł kupić sobie do jedzenia coś co nie #!$%@? na cały pociąg, nie jedzie nim sam i nie każdy ma ochotę to wąchać, fuj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jebola: nie jestem jedyny (ʘʘ)
A tak serio, potrzebowałem dolac sobie wykopowego hejtu do kawy która tu serwują bo była za słaba ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@m_silvus: Daj spokój, przecież widzisz że tu na Wykopie siedzi jakieś warcholstwo. #!$%@? w środkach komunikacji miejskiej jest wyższym poziomem #!$%@? and that's a fact. Jeżeli ktoś sobie tam pałaszuje chrupki kukurydziane, batona czy drożdżówkę to luz, bo gdybym nie widział jak ktoś to robi to nawet bym o tym nie wiedział, ale jeżeli ktoś je coś o intensywnym zapachu to tfu na ciebie. Kiełbasa jest spoko, ale nie wtedy kiedy
  • Odpowiedz
@m_silvus: xddd
No tak, bo jak masz przesiadke i nie masz czasu #!$%@? to siedz glodny caly dzien, bo ktos ma nosek wrazliwy xddd
Rozumiem jeszcze do jakichs jajec czy czegos sie czepiac, ale maka?xdddd
Opa #!$%@?
  • Odpowiedz
@m_silvus: kolejny, któremu wszystko przeszkadza, cieszę się, że w końcu trend w komentarzach się odwraca XD

W samolocie jak przynoszą piwko, whisky i ciepłe posiłki, które podają na pokładzie to jest ok? Jak wam przeszkadza zapach jedzenia, to sobie własnym samochodem podróżujcie, problem rozwiąże się sam. Najlepiej w pociągu w długiej podróży skulić się w kącie wagonu, żeby nie urazić jaśniepaństwa jakimś zapachem.

Jak w zeszłym roku jechałem pociągiem do Amsterdamu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@m_silvus: jak komuś przeszkadza zapach maczka to sorry ale nie rozumiem. Pasztet, cebularz, kiełbasa, no ok, może przeszkadzać. Ale maczek? #!$%@? lepiej coś na ciepło zjeść niż non stop te kanapki, nie przesadzajmy.
  • Odpowiedz