Wpis z mikrobloga

Pytanie: Blok w kształcie litery U - które mieszkania z zaznaczonych czerwoną ramką ma najlepsze położenia? (pomijamy ten cały na czerwono)
Krótki opis:
Mieszkanie wewnętrzne (do środka placu)
1 - graniczy z wiatą na rowery plus z wejściem do bloku
2 - graniczy jedynie z dróżką do klatek schodowych

Mieszkanie zewnętrzne:
3 - będzie graniczyć z miejscami postojowymi naziemnymi w odległości ok 1m od granicy ogródka. Za parkingiem drugi blok - odległość między blokami ok 21m
4 - będzie graniczyć z drogą a po drugiej stronie drogi powstanie w przyszłości kolejny blok, odległości też koło 21m

Na placu nie będzie placu zabaw (dla mnie to na plus)

#wroclaw #mieszkanie #mieszkania #deweloperka #deweloper #budownictwo
ave470 - Pytanie: Blok w kształcie litery U - które mieszkania z zaznaczonych czerwon...

źródło: comment_1599778652zJEEQraHOcSCOGZ179ms2V.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Wychwalany: dlaczego na 3 piętrze? (budynek 3 piętrowy z bardzo małymi balkonami - 3 m2)
Interesuje mnie mieszkanie z ogródkiem (wszystkie zaznaczone je posiadają)
  • Odpowiedz
@ave470:
1. dramat bo wchodzenie/wychodzenie/gadanie pod brama
2. taki sam dramat bo chodzenie w nocy, jak jeszcze ławeczki zrobia w tym wypełnieniu odwroconego "U" to full pato/matki z wozkami itd
3. i 4. - zalezy od pozycji bloku wzgledem slonca. nie chcesz absolutnie miec okien na zachod chyba ze mieszkanie juz z klimatyzacja.
4. odpada bo droga, jakies hopki pewnie zrobia, piłowanie silnika gwarantowane czy mega glosne przeloty na pelnej #!$%@?
  • Odpowiedz
Zasadniczo zawsze odpuszczaj sobie mieszkania od strony wewnętrznego dziedzińca. Właściciele 1 i 2 będą mogli ze sobą rozmawiać bez telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ave470: mieszkania do wewnętrznej strony, szczególnie na niższych piętrach to lipa, bombelki drą się bardzo skutecznie, dźwięki odbijają się, ze słyszysz wyraźnie pupila po drugiej stronie. Na pewno brałbym tylko od strony zewnętrznej. A to ze nie będzie placu nic nie oznacza, u mnie tez nie ma a i tak biegają w kółko po wewnętrznym dziedzińcu. Tez kwestia stron świata
  • Odpowiedz
Zobacz jeszcze gdzie są wiaty śmietników (smród i ciężarówka o 6nad ranem). Mieszkanie 1 jest blisko wewnętrznego kata (będzie trzeba się jakoś przesłonić od sąsiada z lewej strony)
  • Odpowiedz
Właściciele 1 i 2 będą mogli ze sobą rozmawiać bez telefonu


@Escalade a 3 i 4 z sąsiednim blokiem ( ͡º ͜ʖ͡º) Tragiczne są te nowe osiedla, chociaż 21 metrów to nie tak źle. Odpuściłem bardzo fajne mieszkanie bo było 16 metrów od bloku do bloku, możesz zobaczyć jakie płatki je sąsiad piętro niżej w bloku obok.
  • Odpowiedz
@ave470: 3 i 4. Zależy na jakie strony świata wychodzą okna.

Nie słuchaj malkontentów, co płaczą, że tylko mieszkanie na piętrze, bo sam się przez takich gamoni bałem ogródka jak ognia. Na szczęście się zdecydowałem i nie żałuję. Nie słuchaj też gadania, że strona zachodnia jest zła, bo będzie za gorąco bez klimy. Na parterze nigdy nie będzie tak gorąco, jak na wyższych piętrach. Weźmiesz od północy, żeby było zimno, a
  • Odpowiedz
@ave470: zależy jak duży parking. Ja też mam parking, ale mieści się tam jakieś 8 aut, więc jest spokój. W każdym razie chyba i tak lepszy parking, niż droga w 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ave470: 1 i 2 odpada bo będzie ciemno jak w dupie. Brałabym od zachodniej strony bo jesteś raczej w domu po południu i na co Ci rano słońce, dla mnie wschodnie mieszkania to depresja.
U mnie wszystkie ogródki sąsiedzi zasłonili takimi samymi plotami żeby bylo estetycznie i żeby nikt im nie zaglądał, więc mają fajnie. Jeśli droga jest spokojna i asfaltowa bez szykan to brałabym od drogi bo daleko od ludzi.
  • Odpowiedz
bedziesz zbieral pety, prezerwatywy, zabawki i bog wie co jeszcze po sasiadach z gory


@Cel87: raz zobaczyłem, że sąsiad mi strzepuje popiół do ogródka to go #!$%@?łem i od tej pory mam spokój. Przy niskim bloku nie jest tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cel87: ogródek jakieś 48m2 z ogrodzeniem od dewelopera na 1,5m wysokości.
Co sądzisz o 3? Zewnętrzna strona tyle że w koło parkingu naziemnego na ok 8 aut.
  • Odpowiedz