Wpis z mikrobloga

Siema.
Dziś ostatni trening przed następnymi zawodami (mają być w niedziele, w piątek dostaniemy informację, czy zawody w ogóle się odbędą xD).

Dziś 10 kg PR w przysiadzie w tempie 600 (ale chyba bardziej 500 wychodzi, kolanka też troszkę uciekają, ale i tak jest duużo lepiej niż to, co było kiedyś).
Ława z długą pauzą mniej wiecej jak na poprzednim treningu, nawet może trochę lepiej.

Te 2 tygodnie oddzielające zawody były dość ciężkie, sporo robiłem bojów, właściwie prawie tylko 3 boje i wariacje. Taki trening pozwala fajne dokładać z tygodnia na tydzień, ale na dłuższą metę myślę, że nie dałoby rady tak progresować i się nie zajechać. Ale to tylko 2 tygodnie.

Niemniej jednak czuję, jakbym był silniejszy niż przed poprzednimi zawodami. Szczególnie w wyciskaniu. Chciałbym poprawić swój total, bo nie byłem z niego za bardzo zadowolony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mikrokoksy #latajacydywan #silownia #trojboj
  • 9
@kRpt: Czy ja wiem, czy to aż tak szeroko xD Nie poszerzałem nic jakoś specjalnie. Zawsze staram się stanąć w takiej pozycji, jaka się wydaje najsilniejsza. Może po prostu powoli się organizm przyzwyczaja i znajduje optymalną ( ͡° ͜ʖ ͡°)