Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory: Żarty żartami, ale nic by mnie nie zdziwiło. Patrzę na takiego Macierewicza i obok niego młodych chłopców w sumie niedługo po okresie dojrzewania, jak swego czasu Misiewicz i Janniger. To serio nie jest normalna sytuacja. Takie dzieci nie mają politycznej wartości, trzymanie ich przy sobie, tak blisko, jako minister, to bardzo podejrzany pomysł. Z Patkiewiczem też trudno o jakieś bardziej racjonalne argumenty niż rodzina albo osobista sympatia, a różnice wieku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@60scnds: Z Radomia oraz okolic wywodzi się dużą część pierwszoplanowych polityków tego ugrupowania. Stąd forsowanie dużych inwestycji w tym mieście przez swoich popleczników partyjnych. A ta osoba pewnie wywodzi się z kręgu wzajemnej adoracji i stąd tak wielkie osiągnięcie życiowe w jego karierze zawdzięcza jak to zwykle bywa nepotyzmowi ().
@60scnds: Ja tam nie mam nic do młodych ludzi na stanowistach, wręcz przeciwnie, uważam, że powinniśmy oddziadzić urzędy. No ale niech ci młodzi mają jakieś kompetencje większe, niż dyplom wyższej uczelni, który ma co druga osoba w tym kraju xD
@60scnds: 5 lat doświadczenia zawodowego jako urzędnik to nie jest wcale brak doświadczenia. Nie przesadzajmy. Są ludzie którzy poszli w sektor prywatny a są tacy co poszli w sektor publiczny.

Nie od wczoraj też wiadomo, że wielu facetów po prostu lubi młodych chłopców.


@60scnds: Ja pies w dole XDD
@60scnds: tu nie chodzi o upodobania po prostu kształcą sobie "elite" od młodości indoktrynując swoimi wartościami żeby te komunistyczne gówno nigdy w Polsce nie wymarło. Przecież oni mają powiazanią z partią od nastoletnich lat.
@60scnds: jak go widzę to przypomina mi się hasło, którym reklamowali w tv ostatnią część HP: „chłooopiec, który przeżył, umrzeee dzisiajjj”, chyba głosem Voldiego :-D