Wpis z mikrobloga

Około 10% mężczyzn w Polsce wychowuje nie swoje dziecko nawet o tym nie wiedząc!
Dodatkowo, jak jesteś niebieskim to szansa, że to Tobie niezawisły sąd przyzna wyłączną opiekę nad dzieckiem po rozwodzie wynosi ~4%.

Jeśli mają już być alimenty w aktualnej formie, które są jawną walką o wydojenie z faceta jak największej ilości gotówki, to test na ojcostwo powinien być obowiązkowy.

Czekam na argumenty przeciw ( ͡ ͜ʖ ͡)

#p0lka #takaprawda #changemymind #humorobrazkowy #blackpill #przegryw #dyskryminacjamezczyzn
Pobierz
źródło: comment_1599660120UxSyzCwa3lzHQUv76cr3jz.jpg
  • 62
@Felixu: no to tymbardziej nie wiesz o czym mówisz :) w większości dojrzałych związków jakieś dziecko z niepriawego łoża jest równie prawdopodobne co wyjazd na wakacje na Marsa


No szczególnie biorąc pod uwagę, że przynajmniej 30% kobiet (w niektórych badaniach nawet więcej) przyznaje się do zdradzania partnera i statystyki te rosną z roku na rok.
Chyba, że masz na myśli, że się tak świetnie zabezpieczają...
@tbhilt: >Dodatkowo, jak jesteś niebieskim to szansa, że to Tobie niezawisły sąd przyzna wyłączną opiekę nad dzieckiem po rozwodzie wynosi ~4%

Możesz podrzucić jakieś badania albo źródło do tej informacji?
@Carlit0: @revente: @nika_blue: @przeciwko78: @Koryntiusz: @masz_fajne_donice:

Witajcie,
dziękuję bardzo za dociekliwość, serio! Ogólnie to poszperałem po stronach wcześniej i znalazłem wartości, które oscylowały pomiędzy 8, a 10%.
Znalazłem to np. tutaj, gdzie mowa jest o 8%, ale głównie strony podawały 10%:
https://www.kobietaxl.pl/psychologia/n,39611,okolo-8-polskich-mezczyzn-wychowuje-nie-swoje-potomstwo-w-ogole-o-tym-nie-wiedzac.html
Link do znaleziska, które zostało wykopane więc nie weryfikowałem wiarygodności:
https://www.wykop.pl/link/4094189/okolo-8-polskich-mezczyzn-wychowuje-nie-swoje-potomstwo/
Teraz sprawdziłem źródło podane na stronie powyżej (jest tylko jedno) i ono odnosi
@tbhilt: XD

Pojawiają się sensacyjne wiadomości, że 8 procent albo że co 10. tymczasem nie ma takich wiarygodnych danych.

Według zebranych danych, 17% wyników testów DNA wykonywanych w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wyklucza biologiczne ojcostwo.

Badania robione są z różnych powodów. W ogólnej populacji procent ten prawdopodobnie jest więc dużo niższy

No właśnie.
Czyli #!$%@? wiadomo po tych wszystkich artykułach.

A wystarczy wziąć 1000 dzieci i ich ojców losowo i
@tbhilt: Jestem pozytywnie zaskoczony Twoja postawą i chęcią znalezienia źródła tych danych. Temat wielokrotnie przewijał się na wykopie i jakiś Mirek wskazywał że te 10% jest z pośród mężczyzn którzy podejrzewali swoje partnerki więc nie jest to grupa reprezentacyjcna i nie można wyciągnąć wniosku dla całej populacji.
@tbhilt: A jeśli moja żona urodzi dziecko i sprzeciwię się wykonywaniu takiego testu, czytaj traktowaniu jej jak #!$%@?, choć nie mam ku temu żadnych powodów, to rozumiem, że powinienem zostać ukarany?

Niech to będzie nie 10%, a 50%, zawsze obowiązkowe testy będą skrajnie antywolnościowe. Jednostka ma być wolna od obowiązkowych procedur medycznych. Tak wiem, jestem cuckiem, którego zdradzają kobiety, z którymi nawet nie jestem. XD

Może zamiast wymyślać jakieś bzdury, po
@tbhilt: Hej, dzięki za dane. Wiesz opieranie się na tych danych moim zdaniem nie jest dobrym pomysł.

W tymże roku sądy wydały ogółem 38040 decyzji o wykonywaniu władzy rodzicielskiej i opieki nad małoletnimi dziećmi. Wykonywanie władzy rodzicielskiej powierzono 23075 matkom (60,7%), 1700 ojcom powierzono opiekę nad dzieckiem (4,5%), obojgu rodzicom –w 12595 przypadkach (33,1%), a oddzielnie matce i ojcu (kiedy było dwoje lub więcej dzieci) ogółem w 283 przypadkach (0,7%).


Te
@Mikrotaur: Tak to prawda, nie ma informacji ilu facetów walczyło o dziecko. Z tego co wiem, spory bardzo ciężko wygrać mężczyźnie w takich sprawach, kiedyś oglądałem reportaż gdzie całkiem inteligentna pani poseł wraz z jakimś gościem od praw ojca czy coś takiego gdzie oboje przyznali, że bardzo ciężko wygrać ojcu w takich sprawach. Myślę, że wielu pasuje na starcie wiedząc, że i tak nie mają szans lub są staroświeccy i wolą,
@tbhilt: Ja kazdemu mezczyznie radzę zrobic test DNA natychmiast po narodzinach dziecka w tajemnicy przed partnerką (bo zaraz bedzie hurr nie ufasz mi durr) i sa 2 opcje:

1. Dziecko jest partnera - wtedy mozna spalić test w kominku i byc spokojnym.
2. Dziecko nie jest partnera - idziemy do sądu z wnioskiem o rozwód z mocnym dowodem w ręku (negatywny test DNA)