Wpis z mikrobloga

Około 10% mężczyzn w Polsce wychowuje nie swoje dziecko nawet o tym nie wiedząc!
Dodatkowo, jak jesteś niebieskim to szansa, że to Tobie niezawisły sąd przyzna wyłączną opiekę nad dzieckiem po rozwodzie wynosi ~4%.

Jeśli mają już być alimenty w aktualnej formie, które są jawną walką o wydojenie z faceta jak największej ilości gotówki, to test na ojcostwo powinien być obowiązkowy.

Czekam na argumenty przeciw ( ͡ ͜ʖ ͡)

#p0lka #takaprawda #changemymind #humorobrazkowy #blackpill #przegryw #dyskryminacjamezczyzn
tbhilt - Około 10% mężczyzn w Polsce wychowuje nie swoje dziecko nawet o tym nie wied...

źródło: comment_1599660120UxSyzCwa3lzHQUv76cr3jz.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@tbhilt: pamiętaj PIEKŁO KOBIET ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Felixu: piekło to by je w dupy jakby wprowadzili testy i skończyłoby się ciągnięcie kasy za nic xd
  • Odpowiedz
@tbhilt: Te 10% to nie jest wszystkich mężczyzn, bo nikt nigdy nie robił takich badań przesiowowo a 10% testowanych mężczyzn. To duża różnica. Przecież jest jasne, że nikt nie robi takiego testu nie podejrzewając że coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@revente: dokładnie, już któryś raz te same głupoty powtarzane w kółko tutaj, raczej powinno się napisać 90% ojców którzy podejrzewą, że wychowują nie swoje dziecko się myli
  • Odpowiedz
@Felixu: ok słusznie. najlepiej byłoby gdyby ustawowo badać wszystkie dzieci. Ale ustawodawcy to nie pasuje bo woli gdy jakiś frajer wychowuje nieswoje niż gdyby to państwo miało dokładać.
  • Odpowiedz
@revente: ja ogólnie mam paranoje we łbie, więc taki element jak ciąża tymbardziej nie mógłby zostać przeze mnie przyjęty na spokojnie, testy to podstawa, a z resztą ja ogólnie nie mam zamiaru mieć bachora, więc prędzej bym na sznurze skończył xD
  • Odpowiedz
@nika_blue: ja nie mam laski, jestem zbyt #!$%@? na poważne relacje, jedyne co jestem w stanie to fwb, ufać w takiej sprawie? Coś Ci powiem, Juliusz Cezar też ufał swoim najbliższym ludziom i rodzinie i wiesz co? Dostał sztyletem od nich w plecy około 20 razy. Ludziom nigdy się do końca nie ufa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: no to tymbardziej nie wiesz o czym mówisz :) w większości dojrzałych związków jakieś dziecko z niepriawego łoża jest równie prawdopodobne co wyjazd na wakacje na Marsa
  • Odpowiedz
@tbhilt:

Dodatkowo, jak jesteś niebieskim to szansa, że to Tobie niezawisły sąd przyzna wyłączną opiekę nad dzieckiem po rozwodzie wynosi ~4%.

No ale uczciwie dodaj że tylko 10% ojców wgl składa wniosek o taką opiekę, a 60% dzieci jest wychowywane naprzemiennie, więc jak nie jesteś patusem raczej tak dostaniesz. No trudno żeby sąd na siłę wciskał dzieci tym troskliwym tatusiom którzy nawet o to nie wnioskują XD
  • Odpowiedz