Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?.

- Bądź szurem z zaawansowanym stadium schizofrenii
- Postanów, że wpisy na facebooku o jaszczurach, maseczkach i chipach to za mało i idź do szkoły swojej córki, bo chyba tylko tam nikt dorosły Ci nie #!$%@? za #!$%@? farmazonów xD
- wygłaszaj swoje orędzie wśród dzieciaków, które i tak w większości mają na ciebie #!$%@?
- zrób przypał swojej córce do końca edukacji
- doprowadź córkę do płaczu bo twoje #!$%@? jest ważniejsze niż jej prośby
- zyskaj wśród nauczycieli reputacje chorego umysłowo (stawiam że już nic nie załatwisz w tej szkole)
- w sumie wyjdź na totalnego creepa uganiając się w szkole za dzieciakami i wrzeszcząc im do ucha

#szury #bekazprawakow #covid19 #koronawirus #foliarze
  • 104
@MangoZjem: Oczywiście ja też jestem za tym żeby dojechać tego idiotę ale chodzi mi o to, że nie dość że narobił siary dzieciom swoim to jakby mu sąd #!$%@? astronomiczna karę finansową to de facto pokrzywdzone będą też dzieci bo nie będzie miał kasy żeby zapewnić im różne rzeczy. Czyli nie dość że dziecko cierpi bo ojciec idiotą to jeszcze poniesie konsekwencje materialne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Ło kurde, ostre prochy wjechały, jeszcze brakuje haseł typu "koronaświrus" :D


Ale dyskutować nie będę z Tobą, bo w sumie nie ma to sensu. Natomiast nie ukrywam – zaskoczenie :D

@AvantaR:

Avantar pls. XD

Doskonale wiesz, że te maseczki nie mają już większego sensu, kogo ty chcesz oszukać. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Doskonale wiesz, że te maseczki nie mają już większego sensu, kogo ty chcesz oszukać. ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Krupier: No mam inne zdanie i pozwolę sobie przy nim zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@widze_plus_minusuje: Szkoda, jeśli chce wygłaszać swoje zdanie o maskach powinien zgłosić chęć zrobienia protestu zebrać ludzi i w odpowiednim miejscu w którym uzgodnił z urzędem miasta, przyjść z nimi i wygłaszać, może ma racje, mi się nie chce oglądać 8 minut na jakimś kiepskim playerze, ale tak jest legalnie
jest możliwe


@EissIckedouw: Gdy jesteś potencjalnym foliarzem, naczytasz się "niezależnego" gówna w necie i zacznie ci #!$%@?ć na dobre xD Niech mi ktoś powie, że te fejkowe gówna szurów szukające spisków nie są szkodliwe społecznie. Robią z ludzi jeszcze gorszych freaków niż są, pogłębiając ich paranoje oraz przeświadczenie o nieomylności.