Wpis z mikrobloga

@voliereen: tak bardzo to i jak bardzo trzeba to tłuc młodym do głowy. Bo mi się też przez lata wydawało, że szkoda kasy... ale jakie to jest wyzwalające jak nagle się okazuje, że przez miesiąc, miesiące, lata nikt, ale to nikt nie wydrze ryja na ciebie bo każdy wie, że możesz im kazać spieprzać.

Jak ktoś kończy szkołę i się zastanawia czy warto czy lepiej cierpieć ale oszczędzać pieniądze to zawsze
@voliereen: kwestia ogarnięcia się i tego jakich się ma rodziców i metraż u nich xd. Ja po kilku latach na "swoim" wróciłem do starych(plan zakładał posiedzieć ze 2-3 miechy, bo miałem nagrany transfer zagramanice w firmie, ale wszystko sie poszło #!$%@?ć przez koronke) i czuję się mocno zregenerowany, bo jednak dupy i wóda zrobiły mnie lekkim wrakiem :| Teraz jestem happy, bo odłożyłem sobie sporo na wkład własny w mieszkanie i
@voliereen: Całe wakacje się zastanawiam, czy ze względu na studia zdalne wyprowadzić się z domu, bo jednak więcej siana zaoszczędzę, a przy studiach dziennych nie dam rady pracować (no i mi się nie chce xD). Z tego co czytam komentarze, to chyba większość osób poleca się wyprowadzić, eh i znowu mętlik w głowie :/
@voliereen no bo tak jest, nie ogarniam ludzi którzy twierdzą że szkoda się wyprowadzać od rodziców, i później tacy żyją wiecznie z rodzicami, mój ojciec ma ponad 50 lat, i nigdy się nie wyprowadził od swoich, i mi odkąd pamiętam to non stop mówi abym się wyrywał stąd zanim będzie za późno