Wpis z mikrobloga

Na skutek paniki koronawirusowej Australia i Nowa Zelandia zmieniły się w kraje jawnie faszystowskie. Dochodzi do tego, że w Australii ludzie są aresztowani za wpisy na Facebooku krytyczne względem rzekomej pandemii koronawirusa. Władze Australii podjęły próbę drastycznego zastraszenia obywateli. Australijski rząd niedawno zastrzegł, że jeśli ktoś się nie zaszczepi przeciwko Covid-19, gdy będzie dostępna szczepionka, to nie dostanie żadnych świadczeń, nie będziesz mógł też podróżować i nie zostanie wpuszczony się do żadnej restauracji.

Władze miasta Melbourne zapowiedziały, że będą używać dronów, by wyłapywać osoby bez masek, oraz samochody, które w trakcie godziny policyjnej przemieszczają się dalej niż 5 km od miejsca stałego postoju. Policja zamierza również monitorować dronami plaże, parki i place zabaw - wszystkie mają być puste. Padają sugestie, że Australia wraz z Nową Zelandią zostały wybrana na coś w rodzaju „poligonu testowego” intensywnego wdrażania agendy NWO. Takie wypróbowanie posłuszeństwa społeczeństwa. Pomysłodawcą karania obywateli i monitorowania obywateli, którzy nie chcą się poddać restrykcjom był między innymi Bill Gates, którego fundacja pracuje nad szczepionką.

#nwo #koronawirus #covid19 #australia #teoriespiskowe foliarzy mówiące o tym że jak nie będziesz zaszczepiony na covid, nie dostaniesz żadnych świadczeń się sprawdzają.
Ale jak wykopkom się o tym mowi, to nasi wykopowi znawcy tematu kpią sobie z tego a osobom które śmią o tym wspominać, przykleja się łatkę szura i foliarza XD Nawet mi was nie żal. Jesteście zwykły stadem baranów, które warto strzyc, strzyc i strzyc.
wojna - Na skutek paniki koronawirusowej Australia i Nowa Zelandia zmieniły się w kra...

źródło: comment_1599475403x6HmOV3dK5EBBDX5wMVGWE.jpg

Pobierz
  • 31
@Togira_Ikonoka: Za późno! Ludzie zą zbyt tępi, bezmyślni nie potrafiący logicznie myślec! Posłusznie wykonujący polecenia swojego pana.

Zacytuje tutaj słowa z apokalipsy św.Jana, które zresztą na wykopie cytowane były nieraz i wyśmiewane, przez wykopową intelektualną elitę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło.
@wojna: Nie chce mi się szukać, liczyłem że Ty przedstawisz. Generalnie na pewno ta pandemia moze mieć negatywne skutki w zakresie kontroli społeczeństwa, ale nie wydaje mi się żeby to było zaplanowame. Idąc tym tropem wszystko jest zaplanowane, bo wszystko ma skutki.
@Mr_kolek: Osobiście nie jestem fanem teorii spiskowych ale kiedy kraj wydawać by się mogło demokratyczny, kraj który jest na 106 miejscu pod względem liczby zgonów na mieszkańca wprowadza godzinę policyjną, zakaz przemieszczania, aresztuje ludzi za wpisy na facebooku, wprowadza totalną kontrolę społeczeństwa to coś tu jest nie tak. I to w momencie kiedy wiemy na temat wirusa coraz więcej, mamy opracowane metody leczenia itd.
Ale jak wykopkom się o tym mowi, to nasi wykopowi znawcy tematu kpią sobie z tego a osobom które śmią o tym wspominać, przykleja się łatkę szura i foliarza XD Nawet mi was nie żal. Jesteście zwykły stadem baranów, które warto strzyc, strzyc i strzyc.


@wojna: A tak swoją droga, to jak już za kilka lat będzie jasne, że to co pisałeś to foliarskie #!$%@? to uderzysz się w pierś i