Wpis z mikrobloga

No to ten tego wyjechałem, przejechałem, wróciłem z #eurotrip. Tydzień dojazdu z @rozpa i @fenter nad Adriatyk, a potem do Wiednia, tydzień z #rowerowykrakow i #drozdzowkarze w Dolomitach i tydzień powrotu już samemu do Polski. W tym roku w Eurotripie udział wzięły: Słowacja, Węgry, Słowenia, Włochy, Austria, Czechy. Jak wiadomo wirus i obostrzenia zrobiły swoje, więc Chorwacja, Rumunia i inne planowane kraje (jeszcze w zeszłym roku) wypadły z zabawy, ale... Co się odwlecze, to będzie i tak przejechane. Jest szansa, ze w przyszłym roku, o ile sytuacja się nieco uspokoi.

Przejechane coś w okolicach 3500km, czyli sporo mniej niż w zeszłym roku, ale jw. - wirus wie lepiej no i tydzień w Dolomitach, to głównie jazda po górach, więc mniej kilometrów. Dzięki Misiaczki za uwagę, komentarze etc czy tutaj, czy na Insta / Stravie.

Pojawiały się pytania o co zabrać na taki wyjazd, jak przygotować rower, itp. Jak będzie zainteresowanie, to sklecę jakieś info.

#metaxynarowerze #rower #szosa
metaxy - No to ten tego wyjechałem, przejechałem, wróciłem z #eurotrip. Tydzień dojaz...

źródło: comment_1599464645igDNxiJRoxoEYHfqn6d2Jh.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metaxy: Zdecydowanie napisz jak się spakowałeś. Ja robiłem w tym roku małą trasę przez Polskę to się zapakowałem w 17l podsiodłówkę i mi było mało a po fotach widziałem że Ty z małą jechałeś :D
  • Odpowiedz