Wpis z mikrobloga

Hey Smyki Kochane
Trochę mnie tu nie było ale powracam na chwilę by móc Wam jeszcze raz podziękować będę robić to do końca świata i jeden dzień dłużej. Dziś zrobiłam około 15km swoją furką chciałam jechać sprawdzić jak wygląda przejazd na Sadowne ale z tej drugiej strony ale pod sam koniec na zakręcie stała policja i Pan w białej czapeczce stwierdziłam że robię zawrotkę do domu bo byłam sama. A w połowie drogi stwierdziłam że robię odwrót do sklepu na Zarzetce. I tak sobie jechałam sama i mi się zeszło 3 i pół godziny. Strasznie się cykałam bo mnie nastraszyła babcia że jeszcze ktoś mnie zwali z wózka i będzie ale po mimo wszystko sobie pojechałam i mega odpoczełam psychicznie polecam każdemu ;)Od czasu kiedy mam swoją furę moje życie nabrało barw wędruje wszędzie gdzie tylko mogę ;* Setny raz ale to i tak za mało dziękuję bardzo za pomoc ;*
#natura #wykop #wojowniczka #polska #pomocy
dominika-spychalska - Hey Smyki Kochane 
Trochę mnie tu nie było ale powracam na chwi...

źródło: comment_1599159145soiD533YwoxK8xlDTkbdcr.jpg

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominika-spychalska trzeba uważać. Kiedyś będąc na rowerze zauważyłem taką osobę niepełnosprawną na bocznej leśnej drodze. Zawróciłem i pomogłem. Nie miał szans sam się wydostać. Nie umiał wytłumaczyć jak się tam znalazł. Jeszcze na dodatek siedział na ziemi obok wózka. Ledwo go wsadziłem na niego i wypchalem na asfalt i odprowadziłem do domu.
salvador5000 - @dominika-spychalska trzeba uważać. Kiedyś będąc na rowerze zauważyłem...

źródło: comment_15992031558KSLsgsxPSsNZ6h5MG6wf0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dominika-spychalska: Nie wiem jak mogłem przeoczyć zbiórkę na Twój wózek. Jest mi teraz głupio, że nie wiedziałem o tym i się nie dołożyłem. Z Twojego wpisu bije radość z wózka i widać, że bardzo się cieszysz z możliwośći jakie daje nowy pojazd. A uważam, że takim ludziom jak Ty trzeba pomagać i jest to obowiązek. Niech wózek się dobrze i długo sprawuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Strasznie się cykałam bo mnie nastraszyła babcia że jeszcze ktoś mnie zwali z wózka i będzie

@dominika-spychalska: Babcia niszczy tymi tekstami twoja samodzielność trochę. Nieświadomie tak z troski pewnie przerzuca swoje lęki o ciebie na ciebie. Wiadomo trzeba pamiętać ze są ludzie źli ale większość ludzi chce postępować dobrze.
Ogólnie kibicuje twojej chęci samodzielności.
  • Odpowiedz
@dominika-spychalska: miałem na myśli tekst pisany. Np. blog + krótkie filmiki tego typu, które wrzucasz na FB. Sugeruje się tym, że tutaj świetnie Ci wychodzą wpisy i być może to też zły pomysł.
  • Odpowiedz
@dominika-spychalska: ja bardzo przepraszam jesli to juz bylo lub jesli jest to niegrzeczne, ale wydajesz sie byc fajna i inteligentna dziewczyna
jak bardzo, nie wiem jak to napisac, troche slowa mi brak ale moze "wkurza" cie ze cialo sie nie slucha? ze robi dziwne ruchy, ze wygina rece?

ja mam tylko naprawde drobnostke, czyli jąkam sie, naprawde nic powaznego a czasem sie wkurzam jak dokladnie wiem co chce powiedziec i
  • Odpowiedz
Strasznie się cykałam bo mnie nastraszyła babcia że jeszcze ktoś mnie zwali z wózka i będzie


@dominika-spychalska: Nikt, nigdzie cię nie zwali z wózka, nawet przysłowiowy dresiarz nie zrobiłby czegoś takiego. Jeździj gdzie tylko zapragniesz, tylko naładuj akumulator do pełna, przed dłuższa trasą, zamiast zastanawiać się na ile kilometrów, poziom naładowania wystarczy.
  • Odpowiedz