Wpis z mikrobloga

Hey Smyki Kochane
Trochę mnie tu nie było ale powracam na chwilę by móc Wam jeszcze raz podziękować będę robić to do końca świata i jeden dzień dłużej. Dziś zrobiłam około 15km swoją furką chciałam jechać sprawdzić jak wygląda przejazd na Sadowne ale z tej drugiej strony ale pod sam koniec na zakręcie stała policja i Pan w białej czapeczce stwierdziłam że robię zawrotkę do domu bo byłam sama. A w połowie drogi stwierdziłam że robię odwrót do sklepu na Zarzetce. I tak sobie jechałam sama i mi się zeszło 3 i pół godziny. Strasznie się cykałam bo mnie nastraszyła babcia że jeszcze ktoś mnie zwali z wózka i będzie ale po mimo wszystko sobie pojechałam i mega odpoczełam psychicznie polecam każdemu ;)Od czasu kiedy mam swoją furę moje życie nabrało barw wędruje wszędzie gdzie tylko mogę ;* Setny raz ale to i tak za mało dziękuję bardzo za pomoc ;*
#natura #wykop #wojowniczka #polska #pomocy
Pobierz dominika-spychalska - Hey Smyki Kochane 
Trochę mnie tu nie było ale powracam na chwi...
źródło: comment_1599159145soiD533YwoxK8xlDTkbdcr.jpg
  • 207
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@dominika-spychalska: Kurde przykre jest to, że tyle osób wcześniej jechało po tobie bo zbierałaś hajsy na wózek - te bubki z wypoku mają za małe mózgi żeby ogarnąć jak wielką zmianą w jakości życia może być taki wózek i że będąc w twojej sytuacji i do tego posiadając rodzinę 30 kafli na sprzęt bez którego dala byś sobie radę (ale gorzej) to jest kupa kasy. Mam małą nadzieje, ze widzą te