Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@NieJedynaNaWykopie: przegrywem to jest człowiek robiący w XXIw. zdjęcia monitorowi bo nie potrafi użyć funkcji zrzutu ekranu (ʘʘ) A kolesiowi jeszcze nic nie udowodniono więc nie wiem czym się tak podniecasz. Pomijam fakt, że zdjęcia pod spódnicą czy z ukrycia w kiblu to nie zdjęcia dupy z daleka jakie tu są wrzucane ale rozgraniczenie tej różnicy to już w ogóle Everest białorycerzy (
@StanislawAniol: głupis. Nie o to chodzi, że akurat jemu. Mało tu na tagu macie zdjęć robionych na bezczela, bynajmniej nie z dala? To może spotkać, i mam nadzieję, że spotka każdego z was zbokow. Pomijam fakt, że robienie tych zdjęć i w ogóle istnienie tagu jest żenujące fhui i niegodne człowieka zdrowego psychicznie.

Co do zrzutów - może czasem zdjęcie tego co się widzi na ekranie, aby wrzucić na mikro, które
@StanislawAniol: i ta emotka, sugerująca, że probujesz zaorać różowego, niby, że pozostając samemu zimny jak lód, samemu mając zadatki na typowego przegrywa z piwnicy xD jakąś to różnica w stosunku do mohera? Nie wiem, kim jest wróżbita Maciej, ale widzę, że dobrze go znasz. A może wróćmy do tematu zasadniczego, o ile jesteś w stanie się wypowiedzieć w nim. Jesteś za robieniem i udostępnianiem zdjęć damskich dup, robionych ukradkiem?
@QuantumEmergency: robić takie zdjęcia i jeszcze być z tego dumnym, to trzeba mieć serio gąbczaste zwyrodnienie mózgu. Kiedyś pojmiecie, jakie to chore. A póki co, mam szczerą nadzieję, że gościowi zasuną jakąś miłą karę i oby wam wszystkim także.
Co to jest przedorodne sucze odupienie, to nie wiem, ale niewykluczone, że o nim marzę. Co za patoslang. Kiedy wy pojmiecie, że jesteście gnijącym wrzodem na dupie płci męskiej? Że kobiety, o