Wpis z mikrobloga

Jeśli się dziwicie, czemu Polska wygląda, jak wygląda, głosuje - jak głosuje i generalnie osuwa się cywilizacyjnie, to zastanówcie się przez chwilę:

W szkole dzieci mają OSIEM RAZY WIĘCEJ religii niż wiedzy o społeczeństwie.

W szkole dzieci mają TRZY RAZY WIĘCEJ religii niż informatki.

W szkole dzieci mają WIĘCEJ religii niż: chemii, fizyki, biologii i techniki ŁĄCZNIE.

Tym z Was, którzy edukację odbierali jeszcze w starym systemie nie muszę przypominać, kto to powiedział, a młodzi może sobie wyguglują:

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie!"
#bekazpisu #dobrazmiana #edukacja
Pobierz Schulz - Jeśli się dziwicie, czemu Polska wygląda, jak wygląda, głosuje - jak głosuje...
źródło: comment_1598966436kBTzoNK4USrF0sPTx5Ruge.jpg
  • 128
Ja #!$%@? WFu tyle co matematyki i DZIESIĘĆ(!1!!1!1!1!1!!1!2!2!2) RAZY WIECEJ NIŻ WOSU POWTARZAM 10 RAZY WIECEJ NIZ WOSU, a jakby ktoś nie słyszał to WFu JEST 10 RAZY WIĘCEJ NIŻ WOSu. 760 GODZIN pajacyków i grania w piłke. A MUZYKI 152 GODZINY grania na cymbałkach. TO 5 RAZY MNIEJ NIŻ WFu.
Starym nie muszem mówić, ale gimbusy se wygooglujcie kto powiedział: "Wy macie swoje dyplomy, ja mam pieniądze. Wy możecie sobie nimi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Schulz: od kiedy dzieci mają biologię i przyrodę? Ja miałem przyrodę w podstawówce a biologię w gimnazjum oraz liceum. Tak samo plastyka, muzyka i technika. Może i dzieciaczki mają więcej godzin religii w podstawówce, ale ja w liceum miałem chyba dwie godziny tygodniowo i to by było na tyle.
@Schulz: liczba godzin religii powinna być ograniczona a sam przedmiot zmieniony w ogólną znajomość różnych religii i wierzeń prowadzony przez osoby obiektywne i w ujęciu naukowym. Po prostu żeby wiedzieć w co wierzą ludzie i nie być kompletnym ignorantem.