Wpis z mikrobloga

Jeśli się dziwicie, czemu Polska wygląda, jak wygląda, głosuje - jak głosuje i generalnie osuwa się cywilizacyjnie, to zastanówcie się przez chwilę:

W szkole dzieci mają OSIEM RAZY WIĘCEJ religii niż wiedzy o społeczeństwie.

W szkole dzieci mają TRZY RAZY WIĘCEJ religii niż informatki.

W szkole dzieci mają WIĘCEJ religii niż: chemii, fizyki, biologii i techniki ŁĄCZNIE.

Tym z Was, którzy edukację odbierali jeszcze w starym systemie nie muszę przypominać, kto to powiedział, a młodzi może sobie wyguglują:

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie!"
#bekazpisu #dobrazmiana #edukacja
Pobierz Schulz - Jeśli się dziwicie, czemu Polska wygląda, jak wygląda, głosuje - jak głosuje...
źródło: comment_1598966436kBTzoNK4USrF0sPTx5Ruge.jpg
  • 128
@Schulz ja tam na reli w licku #!$%@?łem zadania z matmy i innych ścisłych, żeby nadrobić i nie musieć tracić czasu w domu. Nawet nie słuchałem smutków tego klechy. Na koniec napisałem laurkę o papieżu (tak jak klecha chciał) totalnie wbrew mojej opinii o papiezaku polaku, bo gość był i jest dla mnie nikim wielkim i nadzwyczajnymi. #!$%@?ł się w politykę i obalił komunę, ot co. No ale laurkę pyknąłem, a że
A gdzie w rozpisce nauczanie początkowe? 3 lata dzień w dzień po parę godzin, około 1100h w których właśnie jest WOS, chemia, fizyka itd.

Religia jest po prostu od pierwszej klasy i tyle. Nie nauczysz fizyki dzieciaka, który jeszcze nie umie równań rozwiązywać, nie ma fizycznej (( ͡° ͜ʖ ͡°)) możliwości by fizyki było tyle co religii.

Czy religii jest za dużo nie wiem, ale takie obrazki to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SonGocha99: Moja rodzina nie jest katolicka a na pis nie głosowało 40% ludzi. W zadnym panstwie ta pedofilska maja księży nie ma tak szerokiego dostępu do dzieci jak w Polsce. Mam nadzieję, że zauważalny spadek zaufania polaków do kosciola a także ostatnie filmy i nagłaśnianie spraw pedofilii w kosciele i jej ukrywania sprawią że za paredziesiąt lat ta instytucja bedzie tylko wspomnieniem
Mam nadzieję, że zauważalny spadek zaufania polaków do kosciola a także ostatnie filmy i nagłaśnianie spraw pedofilii w kosciele i jej ukrywania sprawią że za paredziesiąt lat ta instytucja bedzie tylko wspomnieniem


@windows95: Czemu uważasz że nagły zanik kościoła zmieni twoje nieszczęśliwe życie i tych twoich #!$%@? "katolickich znajomych"? Każdy się otacza takimi ludźmi jakich toleruje, a teza że nagle jak zniknie religia katolicka sprawi że będziesz miał lepsze życie hmm...
z perspektywy lat zastanawiam się skąd w ogóle się wziął pomysł, żeby uczyć religii w szkole? Albo powinno to wyglądać inaczej, powinno się przerabiać wszystkie najpopularniejsze religie


@radziuxd: komuna nie chciała, przyszła styropianowa republika i w ramach dobrej współpracy z Kościołem w konkordacie zapisali, że religia wraca do szkół a państwo z podatków obywateli ją sfinansuje. To były czasy gdy nikt nie próbował z takich rzeczy robić problemów do tego Papież
@Schulz: Nie wstyd ci robić takie fejki? Przecież to już było na wykopie i się kupy nie trzyma. Sam możesz sprawdzić zamiast wierzyć obrazkom.