Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy to ja jestem dziwna czy świat.
Zawsze staram się postawić sprawy jasno w moich relacjach. Nigdy nie ma "domyśl się".
Mój błąd polega chyba na tym, że traktuje przyjaciółki i przyjaciół tak samo.
Najprostszy przykład, nie boję się spać z kimś w jednym łóżku. A ostatnio mój wieloletni przyjaciel zaskoczył mnie, że pomimu wielu nocy spędzonych pod jednym kocem starał się dosyć jednoznacznie przytulać.
Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest dalej możliwa?
Pobierz
źródło: comment_1598923689iaIatffzkSzqUpe0Ldhh0M.jpg
  • 70
@Lililijka nie jest możliwa i moim zdaniem po tym jak dzieci dorosną to już nie ma szans na coś takiego. Zawsze jest jakiś podtekst. Zawsze. Nawet jak obie osoby są w związku. Dwa moje poprzednie związki się rozpadły przez to. Bliższe relacje niż po prostu znajomi uważam za niebezpieczne i szkodliwe i trzeba być naiwnym, by wierzyć w platoniczność takich relacji :p
@Lililijka:
Nie ma czegos takiego jak przyjazn damsko-meska i kazdy z 3 cyfrowym iq o tym wie.
No, a inna sprawa, ze jestes jakas #!$%@?, ze spisz w 1 lozku z innym typem i jestes zdziwiona ze cos sie dzieje xD
Tzn. inna sprawa, ze typ to ciapa co sie daje friendzonowac, ale przeciez kazda w miare porzadna dziewczyna, zawsze powie "nie", nawet i kilka razy nim facet zlamie opor. Przeciez
@Lililijka: To bardzo złe miejsce na takie pytanie xD albo zarzutka doskonałej jakości, bo nie da się wyczuć przynęty. Przynajmniej u mnie, bo sam mam taką przyjaciółkę co się zdarzyło kimnąć razem, siedzieć pod kocem czy długo tańczyć. ¯\_(ツ)_/¯
Ale przynajmniej się dowiedziałaś, że jesteś dzieckiem i qrvą xD
Oczywiście, że taka przyjaźń jest i może być wolna od ruchów frykcyjnych z wymianą płynów ustrojowych. To nie prawda, że tylko kumpel
Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest dalej możliwa?


@Lililijka: jest, ale jest zwyczajnie trudna do utrzymania.

Najprostszy przykład, nie boję się spać z kimś w jednym łóżku. A ostatnio mój wieloletni przyjaciel zaskoczył mnie, że pomimu wielu nocy spędzonych pod jednym kocem starał się dosyć jednoznacznie przytulać.


Spanie w jednym łóżku kojarzy się dość jednoznacznie i zdecydowana większość ludzi tego nie robi, gdy chodzi o znajomych przeciwnej płci. Przydałoby się