Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy to ja jestem dziwna czy świat.
Zawsze staram się postawić sprawy jasno w moich relacjach. Nigdy nie ma "domyśl się".
Mój błąd polega chyba na tym, że traktuje przyjaciółki i przyjaciół tak samo.
Najprostszy przykład, nie boję się spać z kimś w jednym łóżku. A ostatnio mój wieloletni przyjaciel zaskoczył mnie, że pomimu wielu nocy spędzonych pod jednym kocem starał się dosyć jednoznacznie przytulać.
Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest dalej możliwa?
Lililijka - Powiedzcie mi czy to ja jestem dziwna czy świat.
Zawsze staram się postaw...

źródło: comment_1598923689iaIatffzkSzqUpe0Ldhh0M.jpg

Pobierz
  • 70
@Lililijka: mi tego nie musisz pisac, spokojnie rozowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wytlumacz to innym niebieskim i rozowym aby nauczyli sie trzymac swojego slowa i nie bawili sie w "nie... no dobra, chodz". Bo potem wychodza takie cuda.
Btw. Dostal buta na ryj i go #!$%@? z lozka czy #!$%@? ale pozwolilas spac dalej?
@Lililijka W jednym łóżku śpisz z partnerem, a nie z przyjaciółmi - to jest powszechnie akceptowalna zasada. Jeśli ty widzisz to inaczej to nie dziw się, że dochodzi później do nieporozumień. Btw ile jest par, które stworzyły związek po wieloletniej przyjaźni? Nawet te #!$%@? komedie romantyczne często korzystają z takiego scenariusza. Twój ziomek źle odebrał twoje sygnały, a ty wielce zdziwiona.
@aaadam91

Taka przyjaźń między kobietą, a mężczyzną jest możliwa, ale tylko wtedy gdy żadna ze stron nie czuje do siebie pociągu seksualnego.

To nie wystarczy, jeśli 2 osoby spędzają ze sobą czas, przyjaźnią się, to prędzej czy później pociąg się pojawi.

@Lililijka
Przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa tylko wtedy, gdy oboje są całkowicie i w pełni szczęśliwi w sytuacji w której są. Normalni ludzie nie szukają relacji seksualnych, jeśli są
@Lililijka: unzal, ze masz wiele cech na dobra partberke j chcialby z Toba sprobowac. Predzej czy ppzniej takie rzexzy sie wydarzaja, kiedy spedza sie ze soba duuzo czasu. No chyba ze dupek i chce tylko sie z Toba przespać. Ja mam bliska przyjaciolke ale probe zwiazku mamy za soba. Po prostu uwielbiam ja bo jest moim lustrzanym odbiciem pod wieloma wzgledami :) wiem jednak ze to nie jest dla mnie material