Wpis z mikrobloga

  • 169
Powiedzcie mi czy to ja jestem dziwna czy świat.
Zawsze staram się postawić sprawy jasno w moich relacjach. Nigdy nie ma "domyśl się".
Mój błąd polega chyba na tym, że traktuje przyjaciółki i przyjaciół tak samo.
Najprostszy przykład, nie boję się spać z kimś w jednym łóżku. A ostatnio mój wieloletni przyjaciel zaskoczył mnie, że pomimu wielu nocy spędzonych pod jednym kocem starał się dosyć jednoznacznie przytulać.
Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest dalej możliwa?
Lililijka - Powiedzcie mi czy to ja jestem dziwna czy świat.
Zawsze staram się postaw...

źródło: comment_1598923689iaIatffzkSzqUpe0Ldhh0M.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@MrXavery: @paw4da Niestety mam w swoim apartamencie tylko jedno łóżko ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale na tyle duże, że nie trzeba się na nim nawet stykać nóżkami podczas snu, zresztą pościel oddzielna. Tak jak napisałam chodzi o przyjaciela, a nie o kolegę. Z przyjaciółkami też śpię, co w tym złego?
  • Odpowiedz
@Lililijka: nic, to po prostu wykopowe postrzeganie świata, tutaj połowa jeszcze liceum nie skończyła, więc mają swoją "dorosłą" wizję ¯\_(ツ)_/¯. Nieraz spałem w jednym łóżku z kobietą, z którą nie łączyła mnie relacja uczuciowa ani seksualna, dla nikogo nie był to problem, nikt niczego źle nie rozumiał.
  • Odpowiedz
@Lililijka: pytasz, czy można wyeliminować najbardziej fundamentalne instynkty jeżeli ma się takie pobożne życzenie. Nigdy nie będziesz miała gwarancji, że z przyjaźni męsko-żeńskiej wyeliminujesz całkowicie pożądanie, poza ekstremalnymi przypadkami. Takie układy w 90% opierają się na życzeniowej, naiwnej różowej i typie, którego ta przyjaźń zatruwa, ale to wszystko na co może liczyć. Są też typy które cynicznie uznają to za wektor podejścia i wykorzystają świadomie każdą okazję, bo po prostu
  • Odpowiedz
To bardzo złe miejsce na takie pytanie xD albo zarzutka doskonałej jakości, bo nie da się wyczuć przynęty.


@Sqb1911: Lubię zadawać takie pytania tutaj i patrzeć jak wykopki przerzucają się w idiotycznych tłumaczeniach mi mojego światopoglądu przy jednoczesnym wyzywaniu mnie od naiwnych, puszczalskich małolat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie dziwne hobby XD
  • Odpowiedz
@Lililijka: Żeby wykopki prętem po klatce traktować... kiedyś efekt przerósł oczekiwania? ( ͡º ͜ʖ͡º)
W takim razie sub, czasami również lubię jako paraolimpijski sport poczytać takie nitki xD
  • Odpowiedz
@Lililijka: no nie wiem #!$%@? co wy gadacie ale mi sie zdarzy SPAĆ z dobrą koleżanką i nawet sie przytulamy, bo lubimy(???) ale ani mi ani jej nie przeszlo przez mysl zadne ruchanie, nie, nie jest brzydka i nie, nie ma stojki, takie rzeczy sa mozliwe xdddd
  • Odpowiedz
@Lililijka: Musisz baitować xDD nie da się być tak tępym xDD Jak można napisać to: > Zawsze staram się postawić sprawy jasno w moich relacjach. Nigdy nie ma "domyśl się".

A potem spać z płcią przeciwną w jednym łóżko i nie ogarnąć że może próbować się do Cb dobierać, zaproszenie kogoś do łóżka na noc, jest światowym jasnym sygnałem mówiącym by spędzić te noc na ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Ja #!$%@?... Zazwyczaj nie odpisuje na takie głupie komentarze, ale dla Ciebie zrobię wyjątek.
Po pierwsze to z przyjacielem, dla mnie to ogromna różnica, przyjaciół traktuje jak rodzeństwo. A po drugie pomimo mojego podejścia jak mam chłopaka to unikam takich sytuacji żeby nie mieć niezręcznych sytuacji.
  • Odpowiedz
@arekop100: Ale Ty jesteś głupi. To, że Ty nie potrafisz rozdzielić przyjaźni od koleżeństwa to Twój problem.
I proszę weź nie marnuj więcej mojego czasu żeby napisać komentarz pod moim postem.
  • Odpowiedz