Wpis z mikrobloga

Pracuję na stacji benzynowej i była parę dni temu sytuacja, że facet zatankował za 100 zł, wszedł na stację, poszedł do łazienki, a potem od razu wyszedł. No ewidentna kradzież. Ale na monitoringu widać, jak w momencie, gdy on stał na podjeździe, ja i koleżanka gadaliśmy za kasami, "nie skupiając się na pracy". I wg naszego szefa to była nasza wina, bo nie dopilnowaliśmy faceta. On nie będzie zgłaszał tego na policję i te 100 zł ma być podzielone na mnie, na koleżankę i na 2 kolegów z podjazdu. No dobra, to niby tylko 25 zł na głowę, no ale wkurzające jest to, że takie sytuacje są co chwilę, co chwilę zdarza się, że ktoś sobie podejdzie do dystrybutora z karnistrem i odejdzie. I znowu - "im się tego nie opłaca zgłaszać na policję". I trzeba za to płacić ze swojej kasy i oddawać manko. Jak dla mnie to takie sytuacje są chore XD

#pracbaza
  • 115
@dawek65 Janusz właściciel myśli że będziecie się z patusami #!$%@?ć o paliwo? XD Już widzę jak posłusznie siedzi i czeka na policję kilka godzin aż patrol przyjedzie xD Zresztą to śliskie sprawy bo raz komuś mocniej przywalisz i możesz mieć sprawę o pobicie co więcej po twoim zatrzymaniu może domagać się karetki jak już policja przyjedzie i pracownikom sprawę założyć. Poza tym jaka umowa? Masz w ogóle umowę o pracę? Bo to
@wzr1one: To się akurat w piątek właśnie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle najlepsza akcja, że to się stało w piątek koło 18, szef sobie jeździ do domu w piątek o 15, i zabiera klucz do biura, w którym są kamery. I nawet nie było jak sprawdzić, co się stało xd Dopiero dzisiaj rano szef wrócił i sprawdzał monitoring XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dawek65: Taktyczne elquatro za każdym razem, kiedy janusz chce przerzucać na ciebie swoje koszty/straty. Jak wybiegniesz za złodziejem dorobić się kalectwa w imię raty leasingowej za januszowego merca, a drugi złodziej w tym czasie #!$%@? kasę, której miałeś pilnować, też będzie twoja wina, bo jakim prawem zostawiłeś kasę. Szukaj innej roboty.
@dawek65: #!$%@? też kiedyś pracowałem na stacji i typ w nocy #!$%@?ł paliwa za 6 stów
Koleżanka co tam pracowała dłużej obsrana czy nie wszedł do środka, bo jakby wszedł to niby my płacimy
Ale nie wszedł
Na szczęście
Bo by inba była kręcona