Wpis z mikrobloga

Dramat z poszukiwaniem pracownika do pracy:(, dzisiaj kolejna osoba która miała być pierwszy dzień w pracy i nie przyszła:(, dzwonię nikt nie odbiera, chociaż żeby zadzwoniła ta osoba dzień wcześniej, że zmieniła zdanie albo nie przyjdzie bo coś tam wypadlo, zmienił plany znalazł coś innego to nie zero odpowiedzi, a człowiek liczy jak głupi:(, inny kandydat był 1 dzień wziął dniówkę i już go nie było następnego dnia:(. Może jakiś Mirek szuka pracy w wentylacji we Wrocławiu? Praca na miejscu, od zaraz, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Ech jestem już załamany:(
#wroclaw
#praca #wentylacja #rekuperacja
  • 101
@flumpy_bread: Ehhh.... zarabiam ponad 4k i oczywiście mi mało ale stać mnie na wszystko co potrzebne do szczęścia, mieszkanie we Wrocławiu, dziecko motocykl auto dobry rower wczasy za granica wyjścia do restauracji prezenty dla bliskich i oszczędności. Wystarczy dobrze gospodarować. Dla kogoś kto nie ma szkoły i wielkiego doświadczenia to te 4k to i tak dużo nawet biorąc pod uwagę inflacje i „takie czasy”. A Ty zamiast nazywać kogoś biedakiem doceń
@stanley88: co maja do tego rodzice? od dlugie juz czasu nie mam z ich zarobkami nic wspolnego, wiec nie wiem do czego pijesz
widzisz jeden za 4tys moze spokojnie zyc a inny nie, w kraju gdzie przy pensji 4tys 2,5tys kosztuje wynajem mieszkania, to chyba wystarczy za podsumowanie tej dyskusji czy to duzo czy malo
Nikt nie robi kokosów z 4k


@stanley88: no nie, napisane bylo ze to nie jest zle, co znaczy ze dobrze. nie, to nie jest dobrze, na przezycie starczy i tyle, ale to tez pokazuje jakie kto ma wymagania od zycia.
bez szkoly i doswiadczenia, faktycznie w XXI wieku to sa bariery nie do przejscia, wyjazd do Niemiec robic to samo za pensje w euro to prawie jak lot w kosmos xD
@Carlos_9400 cos wiecej o tej pracy moglbys powiedziec ? Zatrudniles czlowieka i placiles mu 3 miesiace za cos czegos nie umie bo Ci nasciemnial na rozmowie a Ty to lyknales bez jakiejkolwiek weryfilacji podczas tejże rozmowy ?