Wpis z mikrobloga

Dramat z poszukiwaniem pracownika do pracy:(, dzisiaj kolejna osoba która miała być pierwszy dzień w pracy i nie przyszła:(, dzwonię nikt nie odbiera, chociaż żeby zadzwoniła ta osoba dzień wcześniej, że zmieniła zdanie albo nie przyjdzie bo coś tam wypadlo, zmienił plany znalazł coś innego to nie zero odpowiedzi, a człowiek liczy jak głupi:(, inny kandydat był 1 dzień wziął dniówkę i już go nie było następnego dnia:(. Może jakiś Mirek szuka pracy w wentylacji we Wrocławiu? Praca na miejscu, od zaraz, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Ech jestem już załamany:(
#wroclaw
#praca #wentylacja #rekuperacja
  • 101
  • Odpowiedz
@ajdasz: no i bardzo dobrze, okres próbny to super pomysł. Ludzie na rozmowach o pracę lubią sobie powymyślać co to oni nie umieją. Ostatnio właśnie nie przedłużyłem umowy gościowi co na rozmowie opowiadał jakie to ma doświadczenie czego to on nie robił zawodowo i jakich studiów nie kończył a jak przyszło co do czego to ani nie było dobrze, ani nie było szybko ani nie było tanio ani nie wykazał żadnej
  • Odpowiedz
@lukaszpinki A co w pracy muszą robić? Ewidentnie coś jest nie tak skoro ludzie się boją pojawić w pierwszy dzień w pracy lub po pierwszym dniu uciekają. Może wymagasz prywatnego sprzętu lub jakichś innych dziwnych rzeczy? Napisz coś więcej co muszą robić w pracy, czy to jest gdzieś na zadupiu gdzie każdy musi dojechać np. autem i dojazd mu zje sporą część wypłaty.
Moim zdaniem często ludzie (szczególnie młodzi) biją się z
  • Odpowiedz
@ajgoron:

A co w pracy muszą robić?


#!$%@?ć. Pa tu:

...inny kandydat był 1 dzień wziął dniówkę i już go nie było następnego dnia:(


Nie robiłem tam, ale skoro gość #!$%@? i nie odzywa się po jednym dniu to pewnie wygląda tak:

Kibla pewnie nie ma srasz do wiadra, albo reklamówy. Sikasz na silikat i gdzie się da jak inwestor nie patrzy. Czasami jakiś obsrany toitoi stoi gdzie rzygasz na sam
  • Odpowiedz
zarabiam ponad 4k i oczywiście mi mało ale stać mnie na wszystko co potrzebne do szczęścia, mieszkanie we Wrocławiu, dziecko motocykl auto dobry rower wczasy za granica wyjścia do restauracji prezenty dla bliskich i oszczędności.


@stanley88: o kurde, to podziwiam, za 4k ogarnąć to wszsytko, to musi być niezłe dopinanie budżetu. Samo mieszkanie we Wrocławiu dla rodziny to połowa tej kwoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@xdrcftvgy:

taka jest prawda, mlodzi nie maja za grosz poczucia odpowiedzialnosci w tym by zadzwonic i powiedziec ze nie bede pracowal i dziekuje.


Pracodawcy nie lepsi, nigdy nie dają znaku życia po rozmowie, nawet gdy mówią, że dadzą znać.
  • Odpowiedz
@lukaszpinki czyli stabilne jak zawsze. U mnie to samo :P umawiasz się z gościem a on nie przychodzi na robotę, nie odbiera telefonu i go wyłącza jeszcze xD szukaj Ukraińców, w miarę szybko się uczą i mają dobre tempo
  • Odpowiedz
Pomijacie to, że pracownicy sami proponowali stawkę i on się na nią zgadzał. Więc to nie kwestia wypłaty.
  • Odpowiedz