Wpis z mikrobloga

Dramat z poszukiwaniem pracownika do pracy:(, dzisiaj kolejna osoba która miała być pierwszy dzień w pracy i nie przyszła:(, dzwonię nikt nie odbiera, chociaż żeby zadzwoniła ta osoba dzień wcześniej, że zmieniła zdanie albo nie przyjdzie bo coś tam wypadlo, zmienił plany znalazł coś innego to nie zero odpowiedzi, a człowiek liczy jak głupi:(, inny kandydat był 1 dzień wziął dniówkę i już go nie było następnego dnia:(. Może jakiś Mirek szuka pracy w wentylacji we Wrocławiu? Praca na miejscu, od zaraz, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Ech jestem już załamany:(
#wroclaw
#praca #wentylacja #rekuperacja
  • 101
@lukaszpinki: Szkoda że nie Pomorze, w sumie wróciłbym na kilka miesięcy do zawodu. Wentylarz, samodzielny, pracowałem także jako brygadzista na własnych projektach. Tutaj janusze proponują 17zl na początek nie ważne ile potrafisz, a ja nie mam zamiaru wracać i dostawać tyle co facet który chleje w robocie albo trzyma rysunek do góry nogami i zastanawia się co na nim jest....
Ehhh.... zarabiam ponad 4k i oczywiście mi mało ale stać mnie na wszystko co potrzebne do szczęścia, mieszkanie we Wrocławiu, dziecko motocykl auto dobry rower wczasy za granica wyjścia do restauracji prezenty dla bliskich i oszczędności. Wystarczy dobrze gospodarować. Dla kogoś kto nie ma szkoły i wielkiego doświadczenia to te 4k to i tak dużo nawet biorąc pod uwagę inflacje i „takie czasy”. A Ty zamiast nazywać kogoś biedakiem doceń że zarabiasz
@lukaszpinki znam ten ból. Wszyscy mocni w gebie co to oni nie robili a jak przychodzi do roboty to problem jest zeby na siebie zarobic.
Przyszedl ostatnio do nas taki jeden co robi w wentylacjach od roku. Jak przyszlo do robienia izolacji to przez caly dzień zrobil 13m na kanale 125 wiszacym na 2 m z hakiem xD
Smiech na sali. I takich niestety jest większość.
Nic samodzielnego myslenia. Wszystko trzeba palcem
gościu proponuje 3400 na rękę na początek a Wy mówicie, że to za mało i nikt za tyle nie będzie robić? Ja nie mówię ze to dużo ale po okresie próbnym jak dojdzie do 4k za proste prace to nie jest tak źle chyba co???


@stanley88: Chłopie, na tej stronie 3/4 ludzi jeszcze nie pracowała XD Lubie takie wpisy jak ten bo jest co poczytać w komentarzach, bajkopisarze wykopki chcieliby na
@lukaszpinki: taka jest prawda, mlodzi nie maja za grosz poczucia odpowiedzialnosci w tym by zadzwonic i powiedziec ze nie bede pracowal i dziekuje. Czekaja nas niezle czasy na rynku pracownika.


@xdrcftvgy: Akurat nie dzwonienie przy odmowie to domena firm (nie tylko w Polsce). Nasze pokolenie nie traktuje pracodawców jak bogów i szkoda nam czasu na kogoś kto na 99% by nie zadzwonił jakby nie chciał nas jednak przyjąć.
@dudi_: Mieszkanie nowe 3 pok i miejsce parkingowe trochę fajek od centrum to 1430 z kredytem hipotecznym i wszystkimi opłatami. Rata po obniżeniu stop to 1050PLN plus 400 czynsz z opłatami. Kiedy we dwójkę z różowa zarabiamy po 4k z kawałkiem robi się 9k na miesiąc. Odejmując mieszkanie zostaje 7k plus bobbelkowe 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec to nie jest połowa tej kwoty. No ale pracowac