Wpis z mikrobloga

Dramat z poszukiwaniem pracownika do pracy:(, dzisiaj kolejna osoba która miała być pierwszy dzień w pracy i nie przyszła:(, dzwonię nikt nie odbiera, chociaż żeby zadzwoniła ta osoba dzień wcześniej, że zmieniła zdanie albo nie przyjdzie bo coś tam wypadlo, zmienił plany znalazł coś innego to nie zero odpowiedzi, a człowiek liczy jak głupi:(, inny kandydat był 1 dzień wziął dniówkę i już go nie było następnego dnia:(. Może jakiś Mirek szuka pracy w wentylacji we Wrocławiu? Praca na miejscu, od zaraz, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Ech jestem już załamany:(
#wroclaw
#praca #wentylacja #rekuperacja
  • 101
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Cały czas myśle jak zarabiać więcej, myśle o swojej działalności w pracy się staram, dostaje premie awansuje i mam widoki na jeszcze więcej, robię studia zaoczne itp. Mam nadzieje ze będę kiedyś sam zarabiać 10k i więcej, ale trzeba tez potrafić się cieszyć z tego co się ma, doceniać wszytko szczególnie ze kiedyś tego nie miałem. Mam plany mam marzenia ale ciagle goniąc tylko za $$ nie ma się
  • Odpowiedz
chociaż żeby zadzwoniła ta osoba dzień wcześniej


@lukaszpinki: Post factum to każdy tak mówi. Gdyby rzeczywiście ta osoba zadzwoniła dzień wcześniej, to byłoby straszenie, wyzywanie, krzyki, że ma przyjść, skoro się zadeklarowała. Taki pracownik dobrze o tym wie i ma gdzieś dodatkową szarpaninę, skoro i tak nie przyjdzie.
  • Odpowiedz
Mam plany mam marzenia ale ciagle goniąc tylko za $$ nie ma się radości z życia.


@stanley88: nikt tu nie mowi o pogonią za hajsem tylko o tym, ze zarabiajac 4k i mając rodzinę nie możesz żyć na pewnym poziomie. tyle. Sam mam #!$%@? na hajs, ale twierdzenie, ze w w duzym miescie 4k to sporo mając rodzinę to po prostu myslenie zyczeniowe.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Ale ja nigdzie nie powiedziałem ze to dużo, oczywiście muszę patrzeć na co i ile wydaje a pod koniec miesiąca już powoli hamować z wydawaniem, nie mówiąc już o kupnie drugiego mieszkania dla dziecka w przyszłości. Ale jeśli OP ma problem ze znalezieniem pracownika a ja widzę dookoła na ulicach ludzi którzy niby klepią biedę to zarzucanie mu że płaci śmieszne pieniądze jest nie na miejscu. Młodzi tacy jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley88: a no, jak liczysz x2 te 4000, to sprawa się ma zupełnie inaczej, 9k to już realna kwota na utrzymanie się dla rodziny 2+1
  • Odpowiedz
@ajgoron: nie. Branża budowlana i pokrewne tak wyglądają. Kto ogarnięty - wyjechał albo pracuje gdzie mu dobrze. Na rozmowy zgłaszają się alkoholicy, narkomani, alimenciarze (o panie, jaka umowa, coś pan!) i ludzie meeeega zadłużeni. I bardzo często nie przychodzą, bo nie są to ludzie, którzy takie rzeczy jak praca szanują, czy uznają za istotne. Zarobi, to zarobi, a jak nie zarobi, to "wykombinuje".
Znam to niestety od podszewki. Najczęściej jak
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: Jest obecnie jakaś dobra alternatywa pracy dla inż Budownictwa? Idę obecnie na 3 rok i się zastanawiam na co się ukierunkować biuro projektowe czy praca na budowie czy lepiej z tej branży uciekać?Chciałbym lubić swoją prace i godnie zarabiać...
  • Odpowiedz
@DobrzeiSmacznie: przepraszam, że się nie odzywałem, ale praca na budowie, a teraz papierkowe roboty przed kompem, jutro ma przyjść jedna z kolejnych osób na próbę zobaczymy co wyjdzie:) to nie jest duża firma-ja plus trójka ludzi, mała firma której jutro stukną okrągłe 3 lata;) smutne jest po prostu to, że tak ciężko kogoś znaleźć do pracy,. Mam po prostu takie wrażenie, może się mylę, ale wszyscy bardziej kumaci,ogarnięci, chętni do
  • Odpowiedz
przepraszam, że się nie odzywałem, ale praca na budowie, a teraz papierkowe roboty przed kompem, jutro ma przyjść jedna z kolejnych osób na próbę zobaczymy co wyjdzie:) to nie jest duża firma-ja plus trójka ludzi, mała firma której jutro stukną okrągłe 3 lata;) smutne jest po prostu to, że tak ciężko kogoś znaleźć do pracy,. Mam po prostu takie wrażenie, może się mylę, ale wszyscy bardziej kumaci,ogarnięci, chętni do pracy itd zakładają
  • Odpowiedz