Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wam że te wszystkie rady w stylu: "nie pal mostów jak się zwalniasz" albo "pracuj ciężko i pokaż argumenty szefowi to da ci podwyżkę", "nie zmieniaj pracy za często bo to źle wygląda w cv" to są #!$%@? warte hr wypociny i hr-biurwy wypisują te artykuliki na zlecenie korporacji itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 30lvl here, pięć firm za mną także coś tam wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W życiu nie dostałem podwyżki większej niż 300 zł brutto xD a zmieniając firmy jak w #!$%@? w burdelu co zmianę wykręcam sobie podwyżkę 30-60% up. Dodatkowo wychodzi tak że w każdej pracy palę mosty z szefem do gołej ziemi i szczerze nie żałuję i nie czuję żadnego wpływu jak co poniektórzy straszą. Olewam zadania po złożeniu wypowiedzenia + idę na L4. Gdy #!$%@? uprzykrza wam życie i wyciska was jak cytrynę + ma w dupie wasze uwagi i spostrzeżenia to ostatnie co powinniście na koniec zrobić to jak te cucki pracować grzecznie do ostatniego dnia bo "ojojojoj spalę mosty". #!$%@? człowieku, po to się stamtąd zwalniasz żeby już tam nie wrócić. Polecam wam ten tryb życia. Czujecie się jak twarde #!$%@? które w dupie mają korpo idiotę i otwarcie mu to okazujecie. Jak robicie inaczej to managerki się uczą że mogą wami wycierać podłogi bo i tak grzecznie będziecie #!$%@?ć do końca xD L4 na świadectwie pracy? Proszę was... Te świadectwa lądują w teczkach i nikt w nie nie zagląda.
Druga sprawa to częste zmienianie pracy. Serio #!$%@?? Po pół roku widzę że jestem w chlewie ale mam wytrzymywać jeszcze 1-1,5 roku bo jakaś korpo hr biurwa idiotka co skończyła socjologię popatrzy niekorzystnie na moje cv?! 1,5 roku życia zawodowego w piach bo jakaś przegrana laska jebiąca za 3k netto będzie niezadowolona?! xD Ja #!$%@? to już nie jest upadek w myśleniu tylko leżenie na dnie szamba. Ani jednego dnia dłużej niż to ma sens. Ja rozumiem że jak w związek wchodzicie to też męczycie się 2 lata zamiast zakończyć wcześniej agonię bo źle to będzie wyglądało w cv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #praca #korposwiat #korpo #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4aa9f76c849ff6cfff3320
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 60
  • Odpowiedz
W życiu nie dostałem podwyżki większej niż 300 zł brutto xD

@AnonimoweMirkoWyznania: pracowałeś w Januszexach. Nigdy nie dostałem podwyżki mniejszej niż 15%, nigdy nie miałem roku bez podwyżki, nigdy nie musiałem o nią pytać.

Dodatkowo wychodzi tak że w każdej pracy palę mosty z szefem do gołej ziemi

Świat jest mały i w końcu się na tym przejedziesz. Albo już się przejechałeś, tylko o tym nie wiesz, bo nikt Ci nie
  • Odpowiedz
ruga sprawa to częste zmienianie pracy. Serio #!$%@?? Po pół roku widzę że jestem w chlewie ale mam wytrzymywać jeszcze 1-1,5 roku bo jakaś korpo hr biurwa idiotka co skończyła socjologię popatrzy niekorzystnie na moje cv?! 1,5 roku życia zawodowego w piach bo jakaś przegrana laska jebiąca za 3k netto będzie niezadowolona?! xD Ja #!$%@? to już nie jest upadek w myśleniu tylko leżenie na dnie szamba. Ani jednego dnia dłużej niż
  • Odpowiedz
OP: @Strus: takie januszexy że korporacje Automotive xD jak pytają czemu tam pracowałem tak krótko to zawsze mam jakieś wytłumaczenie. No zawsze można siedzieć i wegetować 6mc żeby wbić pozycję w cv i zadowolić przyszłych managerów.
@apee: tak jestem roszczeniowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężko nie być jak dostajesz 5-15% z tego co zarabiasz dla firmy i jedyne czego się dorobisz to kredyt na 30
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania dla osoby, dla której zmiana firmy wiąże ze zmianą miejsca zamieszkania stwarza duza ścianę. Z jednej strony ciężko przeskoczyć z zarobku z 3 tys do 7 tys z firmy na firmę, a z drugiej strony zatrzymujemy się na stawce w tej samej firmie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
Może się tak zdarzyć ale ja mam zupełnie inne odczucia
1. Pracuje w branży bardzo ciekawej
2. Pracuje w jednej firmie prawie 10lat
3. Pracuje w różnych projektach współpracując z zewnętrznymi firmami więc jest możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia bo każda ma trochę inna technologie wokół głównego narzędzia
4. Dobrze mi się dogaduje z szefem i z pracownikami
5. Zawsze prosze na rozmowach kwalifikacyjnych o podwyżkę o 20% względem obecnej
  • Odpowiedz
zawsze można siedzieć i marnować czas ten rok czy pół. Spotkałem się z opinią że w pracy trzeba siedzieć minimum 2 lata xD Jak bym tak robił to bym był tu gdzie jestem dopiero w wieku 33 - 35 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: ech, cała twoja dotychczasowa „kariera” przypadała na okres gospodarczych wzrostów i prosperity, także w automotive. Cykl koniunkturalny sie skonczyl - pokaz teraz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sama prawda. Ostatnio w 1. 5 roku 5 razy pracę zmieniałem bo traktowali mnie jak gówno. W takim przypadku mój pierwszy ruch zawsze jest na pole l4. A na l4 wiadomo, gierki piwko i lekka głowa po #!$%@? firmie. Polecam.
  • Odpowiedz
Ojtakx100: Amen Ci za to:

Olewam zadania po złożeniu wypowiedzenia + idę na L4. Gdy #!$%@? uprzykrza wam życie i wyciska was jak cytrynę + ma w dupie wasze uwagi i spostrzeżenia to ostatnie co powinniście na koniec zrobić to jak te cucki pracować grzecznie do ostatniego dnia bo "ojojojoj spalę mosty".


Robie identycznie i mam 1-3 miesiace wolnego przed nowa praca. To sa niesamowite miesiace wolnosci, nadrabiania gier i filmow.
  • Odpowiedz