Wpis z mikrobloga

Łożyć na wychowanie OBCEGO dziecka, gdy można dalej mieć SWOJE dziecko, to trzeba być niezłym świrem by na to pójść


@ExitMan: w pełni się nie zgadzam, to świadczy jedynie o twoim zezwierzęceniu, synu
Filareta

nie cuck a osoba która traktuje gówniaka jako człowieka który zasługuje na szczęście. Matkę w sumie też. Ale dalej osobiście bym się z taką nie związał, nie na ten moment


Filareta

w pełni się nie zgadzam, to świadczy jedynie o twoim zezwierzęceniu, synu

@Filareta: A co to niby za argument? Szczęście? Może lepiej go poszukać pod kapslem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zoltybalonik: W tym wszystkim nie chodzi o dziecko samo w sobie, ale o to że biologiczny ojciec raczej by się pojawiał w waszym życiu, więc nie żylibyście sobie we dwójkę(Ty i Twój partner) tylko we czwórkę(dolicz dziecko i ojca) i to doprowadzałoby do bardzo niezręcznych sytuacji. Jakoś nie czułbym się komfortowo kiedy ojciec dziecka(czyli podejrzewam, że człowiek, którego obdarzyłaś wielkim uczuciem) nagle sobie wchodzi do domu, mówi mi siema i zabiera
@zoltybalonik: Ja byłem skłonny być z taką matką. Nie wiem jak długo, ale nie rozmyślałem, że trzeba będzie w nieodległej przyszłości (czy kiedykolwiek) zakończyć ten związek. No to zakończyła go ona, stawiając gówniaka na pierwszym miejscu. Tak że to nie dziecko jest problemem, tylko to, że nie panujecie nad swoimi pierwotnymi instynktami. Ja oczywiście swoich dzieci nie mam i chyba nawet nie potrzebowałbym mieć z nią "swojego". Natomiast musiałbym być równie
@zoltybalonik: jesli Twoje zainteresowania to netflix pizza i paznokcie i do tego opis dasz w postaci piktogramow zaraz krotkiego tekstu to od razu daje w lewo. W zyciu roznie bywa, wiec nie skreslalbym dziewczyny, z ktora mega fajnie mi by sie gadalo, mamy mbostwo wspolnych hobby a jej chlopak okazal sie totalnym palantem...
@dejwis: @dejwis:
Jeden Rabin powie tak drugi nie. Mi tam nie przeszkadzalo by jakby moja miała kaszojada z poprzedniego związku ale to dlatego że mi się dobrze z nią żyje i wiem ze ogarnelibysmy takiego kaszojada a w sumie to taki gowniak nawet na swój to dobry ziomek jak ktoś potrafi się z gowniakami dogadać ( )