Wpis z mikrobloga

Pora założyć #tinder
Rozumiem, że jako samotna madka już jestem skreślona u większości niebieskich.
Jakieś rady? XD
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozumiem, że jako samotna madka już jestem skreślona u większości niebieskich.


@zoltybalonik: U mniejszości. Dobrzy jakościowi samce to mniejszość. Tobie zostało pozostałe 90% w postaci przegrywów, spermiarzy i beciaków. Na chada albo ogarniętego życiowo gościa który wie czego chce już nie masz co liczyć. Trza było uważać przed rozkładaniem nóg.
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: Ja osobiście samotnych matek nie skreślam, chyba, że widzę zdjęcia z imprez, syf w domu, nowe kosmetyki w łazience a kobieta mi płacze, że nie ma jak tego ogarnąć.
Samotna zaradna kobieta z dzieckiem jak najbardziej na tak, ale niezaradna, szukająca sponsora i mieszkania mówię zdecydowane nie.

PS. Ile masz lat, może nie trzeba zakładać tindera ;)
  • Odpowiedz
fajne słowa na pocieszenie opki, ale im mniej kandydatów tym mniejsza szansa na znalezienie tego jedynego :/


@Filareta: Biorąc pod uwagę, że ma dziecko to przypuszczam, że już miała tego "jedynego" i już wie, że to bajki dla grzecznych dzieci. Załóżmy, że istnieje tylko ten jeden jedyny przeznaczony to naprawdę mała szansa ze znajdziesz go akurat w kraju w jakim się urodziłeś, na ogól jeszcze w tym samym mieście czy
  • Odpowiedz
mężczyznom nie przeszkadza i to wielu. X #!$%@? D. Może jeszcze napisz, że to w sumie zaleta panna z gowniakiem


@dejwis: oczywiście, że większości nie przeszkadza. Chyba, że mają 15 lat albo są przegrywami mieszkającymi z rodzicami a dziecko jest niemowlakiem. To normalne że w pewnym wieku kobiety i mężczyźni mają już dziecko i nie przeszkadza to wiązać się ze sobą.
  • Odpowiedz
@zoltybalonik Tinder czy inne Badoo to szambo i strata Twojego czasu na umawianie się z toksycznymi ludźmi...

Ja gdybym został kawalerem z odzysku, szukałbym partnerki, która podziela moje pasje, hobby. To o wiele bardziej rokuje powodzeniem na dłużej.
Przykład:
- lubisz biegać? --> przyjdź na wspólne treningi grupy biegowej, zapisz się na kilkudniowy obóz biegowy z trenerem. Profit: poznasz wielu pozytywnie zakręconych niebieskich i łatwiej będzie zbudować relacje poza ścieżką biegową.
  • Odpowiedz