Wpis z mikrobloga

Pora założyć #tinder
Rozumiem, że jako samotna madka już jestem skreślona u większości niebieskich.
Jakieś rady? XD
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zoltybalonik: pozbyć sie dziecka XD

a tak serio, wiesz tu nie chodzi o Ciebie, możesz być spoko osobą itd.. ale sam fakt posiadania dziecka sprawia że taka relacja wielu niebieskim pasować nie będzie. Ja np nie związałbym się z samotną maktą bo relacja nie wyglądałaby tak jakbym chciał i to nie jest dla mnie po prostu¯\_(ツ)_/¯ nie czułbym się dobrze w takim związku, więc mija się to z celem.
  • Odpowiedz
Jakieś rady? XD


@zoltybalonik: nie zawracaj głowy młodym chłopakom, którzy nie mają za sobą takiego bagażu, nie ukrywaj dziecka (xDD), jest dużo facetów po rozwodach, szukaj wśród nich
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: Wystarczy, żeby grać w jakieś gry, ale tak na poważnie, żeby coś wiedzieć o jakimś CS/LoLu, a najlepiej jakieś RPG w stylu wiedźmina (najlepszy pomysł) i ogarniesz informatyka 15k na spokojnie.
  • Odpowiedz
@dejwis no w sumie zaleta bo gòwniak odchowany, nie ryczy w nocy, wstawać nie trzeba, kobieta już też ma okres madkowania za sobą. Możecie cieszyć się życiem :d
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jako samotna madka już jestem skreślona u większości niebieskich.


@zoltybalonik: To przecież wszystko zależy. Samotna matka z dzieckiem w wieku ok. 20 lat to raczej jest skreślona. Ale jak masz te ok. 30 lat to można się spodziewać, że to dziecko gdzieś tam się pojawiło
  • Odpowiedz