Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Chciałbym się poradzić. W skrocie jestem zazdrosny i przewrażliwiony o wszystko.

Mam 16 lat a moja dziewczyna 15.

Mam piękna, atrakcyjna i super dziewczynę i jestem zazdrosny o wszystko. Ona idzie teraz do średniej szkoły i pisze z różnymi nowymi kolegami, dwoch chciało juz znnia siedzieć a ona ze jest miła to się zgodziła z jednym z nich siedzieć.On jest przystojny i dobrze się dogadują i możliwe że on też do niej zarywa, nie wiem, mówiła że nie zauważyła nic szczególnego i w razie czego będzie go hamować. Ona mówi że to tylko kolega a ja jej ufam ale po prostu jestem tak przewrażliwiony i zazdrosny że jak widzę jak ona z nim pisze, wychodzi gdzieś z domu , dostanę powiadomienie co jakimś zdjęciu to od razu w głowie 1000 myśli i najgorszy scenariusz, mam wrażenie, że coś jest nie tak , że on jej się spodoba, że mnie zostawi a mi bardzo zależy. Często jej robię awantury pomimo że logicznie sobie potrafię wytłumaczyć że wszystko jest git ale i tak się stresuje, denerwuje, martwię, mam cały czas zły humor przez to, chodzę przygnębiony i smutny... Naprawdę jej ufam i ją kocham ale czasami jak ona tylko do mnie napisze to już zastanawiam się gdzie była , czy w międzyczasie pisała z innym, czy z tamtym lepiej się dogaduje.

#zwiazki #milosc #porady #przegryw #psychologia #stres
  • 22
@KrystianR: Nie sluchaj przegrywow co pisza, ze zwiazek rozpada sie od awantur bo to nigdy tak nie dziala (inna kwestia jest pytanie czy bycie w takim zwiazku ma sens jak sie non stop awanturujecie) 100 razy wieksza szansa jest ze rozpadnie sie od tego, ze siedzisz caly czas cicho i nie mowisz lasce co Ci przeszkadza. @Rymcymcymw dobrze pisze.Poza tym azdy jest czasami zazdrosny, tylko im laska jest ladniejsza tym mniej
@DorianJS: słusznie prawicie, kolego. Dodam jeszcze, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chłopak sobie też rozmawiał z tylko-koleżankami na tematy wszelakie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cytując pewnego "tytana intelektu" - Warto Rozmawiać XD
@KrystianR: Chyba nie myślisz, że będziecie żyć długo i szczęśliwie przez resztę życia? Pobędziesz trochę z nią, pobawicie się i tyle. Ona ma 15 lat, karuzela #!$%@?ów dopiero przed nią. Po prostu teraz jest Twoja kolej, znajdzie lepszego to będzie jego kolej i tak do 30-35r. Jakbyś jej ufał to nie był byś zazdrosny, skoro jesteś to najwidoczniej jakieś powody są, bardzo rzadko spotyka się niczym nie podpartą zazdrość.
@KrystianR: malutkie problemy malutkich zakochanych () nie ma co tracić nerwów na szkolne związki, fajna zabawa, wspomnienia i w ogóle, ale potraktuj to bardziej na luzie, co ma być to będzie, większość takich związków i tak nie przetrwa do matury, ale trzymam kciuki żeby nie złamała ci serduszka ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Często jej robię awantury


@KrystianR: No to od tego na pewno Cię zostawi.

A potem sobie będziesz pluł w brodę że #!$%@?łeś relację.

@KrystianR: Nie sluchaj przegrywow co pisza, ze zwiazek rozpada sie od awantur bo to nigdy tak nie dziala (inna kwestia jest pytanie czy bycie w takim zwiazku ma sens jak sie non stop awanturujecie) 100 razy wieksza szansa jest ze rozpadnie sie od tego, ze siedzisz caly