Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Chciałbym się poradzić. W skrocie jestem zazdrosny i przewrażliwiony o wszystko.

Mam 16 lat a moja dziewczyna 15.

Mam piękna, atrakcyjna i super dziewczynę i jestem zazdrosny o wszystko. Ona idzie teraz do średniej szkoły i pisze z różnymi nowymi kolegami, dwoch chciało juz znnia siedzieć a ona ze jest miła to się zgodziła z jednym z nich siedzieć.On jest przystojny i dobrze się dogadują i możliwe że on też do niej zarywa, nie wiem, mówiła że nie zauważyła nic szczególnego i w razie czego będzie go hamować. Ona mówi że to tylko kolega a ja jej ufam ale po prostu jestem tak przewrażliwiony i zazdrosny że jak widzę jak ona z nim pisze, wychodzi gdzieś z domu , dostanę powiadomienie co jakimś zdjęciu to od razu w głowie 1000 myśli i najgorszy scenariusz, mam wrażenie, że coś jest nie tak , że on jej się spodoba, że mnie zostawi a mi bardzo zależy. Często jej robię awantury pomimo że logicznie sobie potrafię wytłumaczyć że wszystko jest git ale i tak się stresuje, denerwuje, martwię, mam cały czas zły humor przez to, chodzę przygnębiony i smutny... Naprawdę jej ufam i ją kocham ale czasami jak ona tylko do mnie napisze to już zastanawiam się gdzie była , czy w międzyczasie pisała z innym, czy z tamtym lepiej się dogaduje.

#zwiazki #milosc #porady #przegryw #psychologia #stres
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach