Wpis z mikrobloga

Mam małe c---i. Jak zakładam bluzkę z dekoltem to g---o widać. Push-upy i wypychanie watą nic nie daje. Jestem mega chuda od pasa w górę i koścista. Jak mam się czuć na tle innych samic, którym zawsze coś podskakuje albo wychodzi z biustonosza? Niby mam ładne p----i bo jędrne i sutki też nie są jakieś ogromne tylko, że wyglądam jak mała dziewczynka a nie kobieta. Płaszczka a nie dziewczyna. Mężczyźni przez mój b---t skreślili mnie z listy obecności. Jest to dramat, bo nawet sztuczne c--e nie dodają takiego uroku co prawdziwy, duży b---t. Kill me please.

#przegryw #s----------e #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupa_karuzela: Do niedogodności należy się zaadoptować wielopłaszczyznowo. Przypominając aparycyjnie nastolatkę musisz zdekomponować cechy przeciętnej uważanej za sympatyczną licealistki, przyswoić je i wykorzystywać wszystkie jej zalety - takie jak możliwość przebierania w chłopcach w wieku 16-18. Testować progres możesz poprzez prowadzenie liczby zapytań o dowód podczas kupowania alkoholu. Zakłamuj wiek, podbij niefrasobliwość, dodaj dekoracyjnie dysfunkcje pokroju daddy issues i zbudujesz bardzo wiarygodną kreację.
  • Odpowiedz