Wpis z mikrobloga

Mam małe cycki. Jak zakładam bluzkę z dekoltem to gówno widać. Push-upy i wypychanie watą nic nie daje. Jestem mega chuda od pasa w górę i koścista. Jak mam się czuć na tle innych samic, którym zawsze coś podskakuje albo wychodzi z biustonosza? Niby mam ładne piersi bo jędrne i sutki też nie są jakieś ogromne tylko, że wyglądam jak mała dziewczynka a nie kobieta. Płaszczka a nie dziewczyna. Mężczyźni przez mój biust skreślili mnie z listy obecności. Jest to dramat, bo nawet sztuczne cyce nie dodają takiego uroku co prawdziwy, duży biust. Kill me please.

#przegryw ##!$%@? #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Co Ty opowiadasz. Wolałbym małe cycki niż wieloryba. W dodatku jest druga grupa która uważa małe cycki za urocze: pedofile. Jedyne czym mogłabyś się martwić to brzydka twarz. Jak masz pełne uzębienie to już jesteś 7/10 u większości gości na tagu.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Jędrne i drobne sutki, a ta jeszcze narzeka. Ja wolę jak są małe, albo nawet i prawie całkiem płaskie, bo w ogóle tłuszcz jest ohydny. Jak byś miała wielkie balony to najprawdopodobniej by Ci suty zwisały do dołu co wygląda marnie.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela

Mężczyźni przez mój biust skreślili mnie z listy obecności

Czyli jesteś dziewicą i nigdy nie miałaś możliwości kogoś poznawać, tak jak przegrywy, czy tylko narzekasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupa_karuzela: swirujesz, małe cycuszki w sam raz do rączki są piękne :) znajdziesz niebieskiego który będzie się nimi zachwycał, wspomnisz nr słowa :)
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela odłóż trochę kasy i zainwestuj w siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) implant anatomiczny ok. 330 cc pod mięsień i będzie ideolo, skoro stan wyjściowy jest niezły (bo baza jest mała, ale nie zmaltretowana). Poboli miesiąc-dwa, a radość i satysfakcja zostanie na resztę życia.
  • Odpowiedz